Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Świetnie tam zagrała te wszystki role. Miała do zagrania Elenę, Katherine, Amarę i raz nawet Silasa, Elenę bez człowieczeństwa, Katherine w ciele Eleny.... Trochę tego było. Uważam, że dobrze się sprawdziła w tych rolach, ale najlepiej jako Katherine.

Truskaffka11

Jak na tyle różnych kreacji też uważam że dobrze sobie poradziła i mi również najbardziej podobała się w roli Katherine :) Lubie ją. Pozdrawiam :)

Truskaffka11

Moim zdaniem w TVD była genialna, mając kilka postaci do zagrania (i to jeszcze zmieniających charakter- np. Elena jako człowiek i jako wampir, który wyłączył człowieczeństwo) łatwo można się pogubić lub zagrać wszystko tak samo, a Ninka dała sobie bardzo dobrze radę :)
Ale ja i tak kocham ją jako Elenę człowieka w pierwszym i drugim sezonie- miałam niezły ubaw, kiedy Damon stroił sobie żarty z niej i Stefana, a ona miny pełne oburzenia i dramatyzuje :D

Truskaffka11

była jeszcze Tatia :) ale Katarina najlepsza <3

Patty1990

wredna katrine najlepsza :)

Truskaffka11

Doskonała była. Bez niej Pamiętniki Wampirów straciły sens... Dokładniej bez Eleny, bardzo pozytywna kreacja.

TheTusiax

Zgadzam się, że zagrała świetnie, ale jak dla mnie to TVD bez niej nie jest wcale gorsze. Nawet nie odczułam jej braku. Już w połowie pierwszego odcinka, siódmego sezonu zdążyłam zapomnieć o jej istnieniu :D Bardziej by mi brakowało Caroline, a albo Bonnie czy też Damona (chociaż ostatnio drażni mnie jego postać).Prędzej bym stwierdziła, że nie wyobrażam sobie żadnej innej aktorki w zastępstwie za Dobrev.

Carmellia

czy wie ktoś dlaczego Elena odeszła z serialu Pamiętniki Wampirów? :)

lukasz190

Podobno chciała odpocząć i poświęcić nieco więcej czasu rodzinie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones