Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/622786/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":9034,"rate":8.028337392074386,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/622786/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":121,"rate":8.743801652892563,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/622786/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":36,"rate":7.666666666666667,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/622786/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":5,"rate":8.2,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
8,0
9 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev
  • Świetnie tam zagrała te wszystki role. Miała do zagrania Elenę, Katherine, Amarę i raz nawet Silasa, Elenę bez człowieczeństwa, Katherine w ciele Eleny.... Trochę tego było. Uważam, że dobrze się sprawdziła w tych rolach, ale najlepiej jako Katherine.

• Truskaffka11 Jak na tyle różnych kreacji też uważam że dobrze sobie poradziła i mi również najbardziej podobała się w roli Katherine :) Lubie ją. Pozdrawiam :)

• Truskaffka11 Moim zdaniem w TVD była genialna, mając kilka postaci do zagrania (i to jeszcze zmieniających charakter- np. Elena jako człowiek i jako wampir, który wyłączył człowieczeństwo) łatwo można się pogubić lub zagrać wszystko tak samo, a Ninka dała sobie bardzo dobrze radę :)
    Ale ja i tak kocham ją jako Elenę człowieka w pierwszym i drugim sezonie- miałam niezły ubaw, kiedy Damon stroił sobie żarty z niej i Stefana, a ona miny pełne oburzenia i dramatyzuje :D

• Truskaffka11 była jeszcze Tatia :) ale Katarina najlepsza <3

• Patty1990 wredna katrine najlepsza :)

• Truskaffka11 Doskonała była. Bez niej Pamiętniki Wampirów straciły sens... Dokładniej bez Eleny, bardzo pozytywna kreacja.

• TheTusiax Zgadzam się, że zagrała świetnie, ale jak dla mnie to TVD bez niej nie jest wcale gorsze. Nawet nie odczułam jej braku. Już w połowie pierwszego odcinka, siódmego sezonu zdążyłam zapomnieć o jej istnieniu :D Bardziej by mi brakowało Caroline, a albo Bonnie czy też Damona (chociaż ostatnio drażni mnie jego postać).Prędzej bym stwierdziła, że nie wyobrażam sobie żadnej innej aktorki w zastępstwie za Dobrev.

• Carmellia czy wie ktoś dlaczego Elena odeszła z serialu Pamiętniki Wampirów? :)

• lukasz190 Podobno chciała odpocząć i poświęcić nieco więcej czasu rodzinie :)