Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Nina Dobrev wyżej od Tildy Swinton czy od Glenn Close?! Wiem, wiem, nie należy kierować się tym rankingiem, ale bez przesady! Koniec świata.

smajluu

O co chodzi wam z tym rankingiem. ;/ On nic nie znaczy. Wy go tak uwazacie za nie wiadomo jaka wazne to było. Jakies znaczenie miało. A jak ktos dobrym jest aktorem to zostanie doceniony przez nomimacje, nagrody. To sie liczy. Ma wady ten ranking ale te pretesje kierowac gdzie indziej. No ale jak juz jakas mniej znana osoba pojawi sie w top to odrazu zaczyna sie dawanie jedynek. Mniejsza o to.

malinciax3

Nie uważam tego rankingu za "nie wiadomo jaki to on ważny był", ale pozycja Niny jest mocno przesadzona. Wyraziłam swoją opinię, gdyż mam do tego prawo.
PS. Odpowiedziała mi osoba, która ocenia Janusza Gajosa na 9/10 (cud, że "tak wysoko"?) , a "aktorki" jak Phoebe Tonkin, Anahi czy właśnie Ninę Dobrev na 10/10. Oczywiście Twoimi ocenami również nie powinnam się kierować.

smajluu

Masz prawo do wyrazenia swojego zdania. Tylko ja uwazam, ze ten ranking jest bez sensu kazdy ocenia swoimi kategoriami. Za jakis czas pewnie zniknie z tego rankingu. Mam to gdzies czy tam bedzie czy nie. Mnie zastanawia dlaczego znajduje sie tak nisko Audrey Heburn. Znakomita aktorka. Okreslana przez nie ktorych jako fenomen. Albo Keira Knightley. Bardzo dobra aktorka. Powina byc nieco wyzej. Mam prawo do tego aby go tak ocenic. Moze starsze produkcje nie przypadaja mi tak do gustu jak nowe. A ja juz inne pokolenie jestem.

smajluu

Nie uważasz, że porównywanie tych aktorów jest bez sensu. Gajos to bardzo dobry aktor, doswiadczony, zagrał wielu dobrych produkcjach, ma na swoim koncie 8 nagrod. A Dobrev to młoda aktorka, chociaz jej filmografia nie jest uboga. Ale dopiero przed nią stoją drzwi otworem.Miedzy nimi jest przepaść to spora. Innaczej ich oceniam. Jakbym miala oceniac w porownaniu do wybitnych aktorow to bym musiala postawic oceny od 1 do 4, mlodym aktorą. Na galach filmowych przeciez nawet jest nagroda za debiut roku. Innych kategoriach patrza. Czy ma potecjal, czy jest diamentem nie oszlifowanym. Napewno nie porownują tego rezysera debiutujacego z rezyserem wybitnym. Mniej od niego wymagają.
Anahi to zupelnie inna bajka. Ona jest meksykanką. W Meksyku, Brazyli, Argetynie, Chile kroluja telenowele. A one są na straconej pozycji z filmami, serialami. Rebelde wielki sukces osiagnał w Meksyku. Uwazny jest za dobra produkcje. Tak samo Dos Hogores. Przez jakis czas było za klape uwazane ale od nie dawna się mowi o sukcesie tej telenoweli. No wiec nie mozna okreslic jej jako kiepskiej aktorki. Moze uwazac telenowele za denne. Nie są jakies wybitne. Ale ludzie to ogladają, kupują. Nawet w Polsce. Dla mnie telenowela nie igraj z aniolem, była dosc kiepska. Nie ktorzy są nią zachwyceni. Gdyz powtorzali ją drugi raz to musiala miec wysoką ogladalnosc. Moj Grzech wedlug mnie dobra produkcja. Nie banalne zakonczenie. Glowni bohaterzy są razem. Ale nie do konca jest szczesliwe zakonczenie. Matka glownej bohaterki popelnia samobojstwo. A zarazem jest jej siostrą.
Uwazam, ze to ten ranking jest kiepski.Źle go zrobili. Troche innaczej powinien byc zrobiony. Nie tylko glosy uwzgledniac i nagrody. Raczej wtedy nie było by czegos takiego.

smajluu

I tak ten ranking nic nie znaczy to tylko głosy użytkowników :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones