Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Co z tego, że jest ładna, skoro gra tylko w jednym serialu ? Choć oglądam pamiętniki wampirów, nie pasuje mi ta " owieczka" do tej roli .... Emma Watson, czy Emma Roberts w jej wieku gra o 75 % lepiej od niej ..., a watson jest od niej przecież ładniejsza...

DiDi_RamBo

Błagam, Watson też nic specjalnego jako aktorka nie pokazała.

WhiteDemon

ale przynajmniej nie jest plastikową lalą jak ta nina...

pixi222

Jaka tam zaraz plastikowa, chyba chciałaś powiedzieć po prostu atrakcyjna fizycznie...
A w porównaniu do Watson to już w ogóle.
Uroda nie zawsze "pustaka" czyni, przepraszam bardzo;)

WhiteDemon

ale ona na ekranie właśnie jak pustak wygląda jedna mina i drewniana gra....
a w ogóle to straszny jest ten zachwyt nad nią jakaś obsesja...
I sorry, ale Emma Watson to przynajmniej umie grać. A wg mnie jest na prawdę ładna i naturalna i taka normalna laska z niej, a ta nina jakaś zbyt lalowata....

pixi222

Nina jest raczej przeciętna w grze.
Podobnie jak IMHO Watson.
Jedna i druga nic specjalnego, jeśli chodzi o aktorstwo.
Co prawda, mimo wszystko - według mnie w złym wcieleniu wypada znacznie lepiej niż w tym dobrym.
Oczywiście chodzi mi o wcielanie się w rolę;)
Jeśli mowa o wyglądzie zewnętrznym, no cóż - tu powinni się wypowiedzieć raczej panowie...;)
Aczkolwiek chłodnym babskim oczkiem stwierdzam, że co jak co - ale pod względem urody to Emma Ninie do pięt nie dorasta.
Naturalne i normalne to są myślę obie;)

pixi222

Nina wygląda jak lalka?
Pixi222 ty chyba nie wiesz co piszesz,Nina wygląda naturalnie i pięknie a drętwo to gra kristen stewart
tą całą mdłą belle.

DiDi_RamBo

Watson? Określić ją można jedynie po Potterze, gdzie i tak nie wykazała się niczym nadzwyczajnym, a najwyżej po Zaczarowanych Baletkach, chodź niemalże nie rozróżniałam roli Paulin od Hermiony. Ta sama mimika, tak samo przeżywane emocje.

Roberts? Nie znam, nie oceniam.

A droga Nina? Po prostu mi się podoba. Podwójna rola w serialu odegrana dość porządnie jak na młodą aktorkę, aczkolwiek prawdą jest, że jako Elena miewa czasami pewnie nienaturalności, lecz jako Katherine jest niesamowita.

Em, chciałabym jeszcze czepić się jednej kwestii. Dobrev w jedynym serialu odgrywa główną postać, ale jej filmografia jest odrobinę szersza, dlatego DiDi_RamBo, następnym razem uważamy, co piszemy. : )

DiDi_RamBo

Oglądając pamiętniki(tylko to dziełko z nią oglądałem) można bez specjalnej wiedzy stwierdzić że jest to MNIEJ WIĘCEJ poziom kasi cipochwek w m jak makaron.

Marcinekk

też uważam, że jeszcze nic specjalnego nie pokazała... i wg mnie jej podwójna rola wcale nie jest taka fantastyczna, ale już zdążyłam zauważyć, że jestem w zdecydowanej mniejszości

użytkownik usunięty
laurrier

Ja jestem w zdecydowanej większości. Uważam, że jest z niej dobra aktorka, a podwójną rolę gra świetnie. Świadczy o tym fakt, że dwie postacie można odróżnić, gdy pojawiają się na ekranie. Do Emmy W nie ma porównania, gdyż Emma jest najzwyczajniej mdła i przeciętna z wyglądu, i z talentu aktorskiego.

DiDi_RamBo

niestety musze sie zgodzic ze taka sobie z niej aktorka chociaz jak dla mnie w vd nie gra najgorzej, ale jest ladna i wybaczam jej to;p

socco333

aa i jeszcze dodam ze napewno emma watson ladniejsza od niej nie jest a gry aktorskiej nie bede porownywac bo emme tylko w harrym poterze widzialam pare ladnych lat temu;p

DiDi_RamBo

Nina gra bardzo słabo. Porównajcie ją np. z Ellen Page, która jest w rankingu niżej niż Dobrev : /

Kalinea

fakt ellen page jest dobrze zapowiadajaca sie mloda aktorka nie patrze na te ranginki ale nie pierwszy raz slysze ze jakis serialowy aktor aktorka przewyzsza zdobywcow prestizpwych nagrod itp ale wracajac do ellen page dla mnie momentami jest ona wrecz irytujaca nie potrafie powiedziec dlaczego ale tak jest...

DiDi_RamBo

A ja popieram, że ta dziewczyna nie ma talentu. Co prawda oglądam ten jejj denny serial, ale jej talent powala co najwyżej w drugą stronę. Taki urok amerykańskich serialów młodzieżowych: grunt to ładna, piękna, atrakcyjna obsada i pokręcone wątki. Powiem tak : Nina zagrała Elenę zbyt milusio słodziusio, a Katherine zagrała jak jakąś dziwkę z tymi gestami i mimiką. Natomiast co do Emmy WAtson : ta dziewczyna to wygląda naturalnie. W HP gra całkiem całkiem, jakoś miło mi się ją ogląda. A jak widzę tak ta dziewucha psuje takie dwie role, a jest wyżej w rankingu od nagradzanych i bardziej utalentowanych aktorek, to mam ochotę się wylogować.

ola7137

Dla mnie Nina ma talent i jest jedną z najpiękniejszych aktorek....Jak się nie podoba, to nie patrzcie, proste....ola7137, to po kiego oglądasz Pamiętniki, kiedy uważasz ten serial za denny? Z tego co zauważyłam w temacie , który nie wiem po co, założyłaś, to twoja siostra kocha go....Przywiązuje cię do fotela, żebyś go z nią oglądała, czy jak? Jak mi się coś nie podoba, to nie oglądam tego, nawet jakby cała moja rodzina szalała za tym....Doradzam to samo, a nie pastwienie się nad aktorami z tej produkcji, żeby sobie ulżyć....Pozdrawiam....

DiDi_RamBo

ja nie do końca się zgodzię - oglądając to jak gra w serialu elenę - gra tragicznie, oglądając jak gra katarzynę - całkiem nieźle i wtedy gdy ją gra, naprawdę można zauważyc że ma potencjał. trrzeba poczekac na coś, co pokaże na co ją stac, a uroda to kwestia dyskusyjna. mnie na początku irytował jej wygląd , teraz jest ok:)

Eryniae

talent ma może taki jak ja ( a jakoś super utalentowana nie jestem, ale z naszego kółka teatralnego gram najlepiej z grupy- jest nas 10 ). Za rolę Eleny dostałaby 2,ale dodałam jej to 4 za rolę Katherine i odjęłam 1 za to, że się nie dostosowała. ELENA I KATHERINE W KSIĄŻCE TO BLONDYNKI .

kleoo108

Aha, Ty se jaja po prostu robiszXD

kleoo108

ja szczerze mowiac nie wiem co mam o niej sądzic bo gra różnie, ale pewnie to wyjdzie w czyms innym niż pamiętniki wampirów, albo wyjdzie w kolejnym sezonie. poza tym whiteDemon, kleoo nie musi sobie robic 'jaj' bo przeciez nei przesadzajmy ale świetną aktorką to ona nie jest, pooglądaj sobie filmy z nicole kidman, jodie foster, m.streep, czy therone, żeby wiedziec co to dobre aktorstwo:)


btw, ja jej dałam 3. poczekamy aż się dziewczyna rozwinie, bo robic minki i płakac na zawołanie to przeważnie każdy aktorzyna umie.

Eryniae

Jesli mam byc szczera to ja jej jakiejs wieelkiej kariery nie wroze;p jest sympatyczna dla oka ale raczej nie wydaje mi sie zeby byla przyszla zdobywczynia oskarow (byc moze za 15 lat stwierdze ze sie mylilam) ale takie moje zdanie. Uwazam ze jest naprawde bardzo ladna i na tym moge skonczyc ocene bo nie widzialam jej w niczym innym oporcz tego serialu.

Eryniae

Dobra, żeby było jasne;)
Mój koment o jajcachXd odnosił się konkretnie do tego tekstu poprzedniczki:
"odjęłam 1 za to, że się nie dostosowała. ELENA I KATHERINE W KSIĄŻCE TO BLONDYNKI."
Gdyż odniosłam śmieszne i chyba mylne wrażenie, że kleoo08 chciała podkreślic swoje oburzenie, iż Ninie nie chciało się kłaków farbowac do roliXDXDXD

I proszę Cię, nigdzie nie napisałam że uważam Ninę za jakąś świetną aktorkę.
Podoba mi się jej odegranie roli Katherine w VD i że potrafi ładnie balansowac pomiędzy dwoma odmiennymi kreacjami w tymże - to wszystko.
Oglądałam wiele filmów z wszystkimi paniami, które wymieniłaś i podobnie jak Ty uważam, że co jak co - ale pod względem aktorstwa to Dobrev im niestety (na razie;) do pięt nie dorasta...

WhiteDemon

Nina w wersji blond...omg :D:D:D:D. TRAGEDIA:D

DiDi_RamBo

Zgadzam się. Gra jak kłoda.

magda100

nie, nie jestem zazdrosna - ale gorszej, bardziej drewnianej, irytującej gry aktorskiej takiej jak w jej wykonaniu dawno nie uświadczyałam.

magda100

zgadam sie, lubie VD, ale Nina jest po prostu czasem do granic możliwości irytująca i sztuczna, lepiej jej wychodzi Kathrine niż Elena.

alexis_t

musicie też patrzeć na to, że Elena ma byc taka troszkę sztuczna, przynajmniej takie mam wrażenie, że czasem tego wymaga rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones