Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Jej kariera nie rozwija się w jakoś szczególnie. Żadnych ciekawych filmów, nawet nie gra w kinowych produkcjach tylko w filmach które wychodzą od razu na DVD (patrz: "Arena"). A można by się spodziewać że dla producentów, ulubiona bohaterka serialu dla młodzieży to będzie kura znosząca złote jaja. A tu nawet nie ma żadnych filmów na przyszły rok

Ruby_in_Gold

Może dlatego, że jest mega słabą aktorką ;/ Dobrze zagrała postać tej całej Katheriny, ale główna postać, którą gra wykreowała mega słabo! Jest tak nuda, że aż czasami nie mogę do końca obejrzeć odcinka! Myślałam, że się wyrobi i w kolejnych sezonach będzie lepiej, ale jest tak samo. W sumie mnie to dziwi, bo przecież nie jest to jej pierwsza rola.

LiQuierroGirl

Ale postać Eleny jest taka a ona musi się podporządkować do tego.

CassieBlake

Tez tak myslalam dopkoki nie obejrzalam z nia innego filmu... na moje oko gra tam tak samo ;/ wiem, wiem, tez bylam rozczarowana :P

Ruby_in_Gold

Jest wybitne beznadziejną aktorską...:)) Ładna buzia to widać nie wszystko.

Nie mam na myśli postaci, jej charakteru, zachowań... Mam na myśli samą GRĘ. Beznadziejna mimika twarzy, reszta jak drewno. Mało wiarygodna. Wysokie noty chyba tylko za to, że ładna...

Bris

Nie. Wysokie noty ma tylko za to, że gra w "Pamiętnikach".

Ruby_in_Gold

Czasem przeciętność w swoim fachu nie pozwala na rozwijanie się, mimo zdobycia popularności.

Ruby_in_Gold

W Pamiętnikach ... gra 2 postaci i wychodzi jej to bardzo dobrze ( myśle nawet , że lepiej gra zły charakter ) . Szkoda , że nie gra w lepszych filmach - może w tedy ktoś by ją zauważył .

Ruby_in_Gold

Bo nie ma czasu na granie w filmach, tak samo Ian Somerhalder i Paul Wesley. Na planie Vampire Diaries jest codziennie i tylko weekendy ma chyba wolne, to kiedy ma grać? Może jak się "Pamiętniki..." skończą to rozwinie karierę, bo coś słyszałam że chce

A według mnie gra lepiej od Kristen Sterwart (też ją lubię) i w Ninie widzę przyszłą dobrą aktorkę jak np. Natalie Portman :)

Alexa1694

ha ha ha z tą natalie portman to ma być żart

sania2605

A co, nie uważasz ją za dobrą aktorkę? Ma na koncie parę dobrych filmów, ale każdy ma swój gust

Alexa1694

ja mówię że natalia to jest dobra aktorka ale nina niestety nie i nie da się jej porównać do natali bo ona w jej wieku już miał sporo dobrych ról

sania2605

Były inne czasy :-P

Ruby_in_Gold

Moim zdaniem jest dobra, gra po prostu spokojną dziewczynę.

Ruby_in_Gold

Jako Elena jest beznadziejna,ale to nie Jej wina. Elena sama w sobie jest beznadziejna. Taki scenariusz,taka postać..co poradzić.
Elena wampir jest jeszcze gorsza. Ale to znowu nie Jej wina. Jako Katerina jest świetna,i to zasługa postaci no i Jej.
Więc nie mam nic do Niej.

Damx123

A mnie się Elena bardziej podoba jako wampirzyca :) Ale Katherine nie pokona :d

Ruby_in_Gold

jakby byłą dobra aktorką to może i jej kariera by się roziwjała.
ale nie. ona prezentuje jedną minę ( noposzalejmy, ewentualnie 2 lub 3 :) ) przez całę 4 sezony VD.
no to kogo i gdzie ma grać ? z czym do ludzi...

fragola23

To raczej Kristen Sterwart prezentuje jedną minę :/ Nina gra świetne, co zresztą pokazała w finale 3 sezomu

Alexa1694

co jak co ale akurat finał 3 sezonu PW był dla mnie nudny, za bardzo łzawy a mniej akcji. Już finał tajemnego kręgu był lepszy

Alexa1694

"Nina gra świetne, co zresztą pokazała w finale 3 sezomu".

Ahahahah.
Wybacz, nie mogłam się powstrzymać.

Ruby_in_Gold

Urody nie można jej odmówić, regularne kobiece rysy, ale nie o tym. Jest kilka typów aktorów - źli, przeciętni, dobrzy i geniusze. Źli wzbudzają jakieś emocje na ekranie, ponieważ i mogą film zwalić. Dobrzy są idealnie wpasowani, ciekawie oddają zarys postaci, dodają smaczku filmom. O geniuszach nie będę się rozprawiać, wiadomo, że chodzi o "wyjadaczy" jak Pan Hopkins - ekranowy czarodziej. A przeciętni? Przeciętni się przewijają, są jakąś małą, nieznaczną postacią w filmie, w całej karierze również, nie ze strony popularności, ale kariery aktora. Szczerze mówiąc, obejrzałam kilka filmów z nią + półtora sezonu "Pamiętników Wampirów" i stwierdzam, że jest okropnie przeciętną aktorką. Mdła (w głównych rolach), że aż ciężko do końca obejrzeć film. I nie wymieniajcie mi tu różnic pomiędzy jedną postacią a drugą w w/w serialu, bo pokazujecie nie różnice gry aktorskiej a różnice charakterów. Dla zdystansowania zdania, a na moje poparcie, obejrzyjcie sobie "Za młodzi na ślub" bądź wymienioną też "Arenę".

Elenaa

Wszystko z sensem.

WhiteDemon

Sądzę, że tak samo wygląda jej udział w serialu. Nastolatkowie, jak to nastolatkowie, zafascynowani danym serialem zwykle mają klapki na oczach i nie oceniają aktora jako aktora, a aktora jako postać w serialu, częściej przez wygląd i to, z kim się spotyka, dlatego 1/3 aktorów na Filmwebie ma zawyżone oceny w stosunku do ich umiejętności. Śmiem tu wymienić odtwórczynie ról z "Pretty Little Liars" albo innych komercyjnych produkcji. Ot, przewijają się na ekranie niczym muchy po miodzie.

Ruby_in_Gold

Ja wiem!!!!!

Bo jest denną aktorką xD

Ruby_in_Gold

Bo ona nie jest dobrą aktorką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones