Noah SchnappII

Noah Cameron Schnapp

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/2197862/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":5634,"rate":8.226127085552006,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/2197862/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":28,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,2
5 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Schnapp
 • W pierwszym nie zrobił na mnie większego wrażania, być może miał zbyt mało okazji do wykazania się, ale w drugim był już świetny. W ogóle ta młoda obsada w ST to jakiś kosmos aktorski. Nie wiem, czy to sprawa talentu, castingu, reżyserii czy czegoś innego, ale rzadko zdarza sie żeby tak młoda obsada grała tak dobrze.

  MOŻLIWY SPOILER

  Szczególnie te nieobecne oczy w niektórych scenach. Wow.

 • Arx10 Zastanawiałam się, czy (albo raczej: kiedy) ktoś poruszy ten temat. bo ja jestem absolutnie pod wrażeniem tego, czego ten chłopiec dokonał w drugim sezonie. Cudowny. Boleśnie przekonujący. Ja się tam rozpływam.

 • Arx10 Zgadzam się w 100%. Przyznam że w 2 sezonie polubiłam go nawet bardziej niż Jedenastkę. Jego wątek był zdecydowanie najciekawszy. Wcześniej był tylko głównym punktem odniesienia fabuły o ktorym dużo sie mowilo ale teraz jest w zasadzie głównym bohaterem. Aktorstwo w scenie podpalenia było mistrzowskie.

 • Arx10 świetny, najlepsza rola w sezonie 2! Jestem pod wielkim wrażeniem.

 • Arx10 Dla mnie najlepsza postać dziecięca.

 • Arx10 Również jestem pod wrażeniem jego gry aktorskiej, w tak młodym wieku!

 • Arx10 również zgadzam się w 100%, świetnie zagrał! brawo!

 • Arx10 dokładnie,też jestem pod wrażenie,ze nie znani wcześniej nikomu z żadnych filmów młodzi aktorzy właściwie dzieci zagrali tak genialnie i wczuli sie w role lepiej niz doświadczeni aktorzy! dla mnie 2 SEZON był na tyle mocny,że zmieniam ocenę z 8 na 10 i dodaje do ulubionych,co do najlepszej roli to trudno wybrać z tych młodych aktorów bo każdy zagrał perfekcyjnie ale mnie osobiście zaskoczyła nowa postać mała ruda MAD MAX :D przed tym rudzielcem drzwi do kariery stoją otworem..ST tak wysoko postawiło poprzeczke aż boje sie,ze w 3 sezonie może jej nie przeskoczyć ale i tak na pewno obejrzę i licze na kolejną dawkę emocji

 • Arx10 Też uważam, że w pierwszym sezonie mało go było. Nie mógł się wykazać. Natomiast w 2 sezonie uważam, że zagrał najlepiej.

 • Arx10 Też uważam że gra aktorska jest na najwyższym poziomie. A Will w niektórych momentach zagrał fenomenalnie.