Oliver StoneI

William Oliver Stone

7,7
4 339 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Oliver Stone

idę o zakład,, że Mr Stone wraz z Mr (RAS)Putinem tańczyli razem do tej piosenki https://www.youtube.com/watch?v=8fSpEYQUNpQ ..

TEDDY_K2

Zawsze dwóch ich jest. Mistrz i jego połykacz...

TEDDY_K2

Super piosenka. Ja też zatańczę z panem Stone. To jeden z moich ulubionych reżyserów.

eltoro10000

Mój kiedyś też był. Ale jeśli ktoś popiera putina to sory ale to tylko świadczy że mocno mu się w głowie pokręciło.

Slawomir_Stykowski

A gdzie wyczytałeś, że go popiera? Czytałem jego komentarz na temat inwazji na Ukrainę i żadnego poparcia tam nie znalazłem.  Jest za to całkiem trafna diagnoza na temat przyczyn tej inwazji. 

Pisze wyraźnie, że: "Chociaż Stany Zjednoczone mają na sumieniu wiele zbrojnych napaści, nie usprawiedliwia to agresji Putina w Ukrainie. Tuzin złych uczynków nie czyni dobra. Rosja niesłusznie dokonała inwazji."
  Podoba mi się, że jako jeden z nielicznych, zamiast przyłączyć się do zaślepionego chóru potępiaczy w czambuł, potrafił zachować zdrowy rozsądek i trzeźwy osąd.

eltoro10000

Widocznie jak Oliver Stronę uwierzyłeś w kremlowska propagandę.https://www.filmweb.pl/news/Oliver+Stone+komentuje+inwazj%C4%99+na+Uk rain%C4%99%3A+Putin+wpad%C5%82+w+pu%C5%82apk%C4%99+zastawion%C4%85+przez+USA-145 756

Slawomir_Stykowski

Nie mogłem uwierzyć w coś, do czego nie mam dostępu. Kiedyś miałem w kablówce kanał Russia Today, ale Krajowa Rada nakazała wyłączenie wszystkich rosyjskojęzycznych. W to miejsce mam za to trzy ukraińskie, więc jestem zdany na propagandę ukraińską, polską i amerykańską. Taki to mamy pluralizm informacyjny i wolność słowa. Jak mi ktoś więc mówi o rosyjskiej propagandzie to mnie śmiech ogarnia, widząc  jak bardzo jednostronne i zmanipulowane informacje podają polskie media i żal mi tych, którzy łykają to bezkrytycznie.
Twój link się nie otwiera, ale jeśli jest to link do artykułu, który cytowałem z wpisem Stone'a to powtórzę, że zgadzam się w stu procentach z tym, co napisał. I wbrew temu, co sugerują ci, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, nie ma tam obrony, ani słowa poparcia dla Putina.

eltoro10000

Czy potępił Putina? Tak czy nie?

Slawomir_Stykowski

Owszem, nawet cytowałem jego słowa.

eltoro10000

W którym miejscu Stronę potępił Putina. Może tak jak zrobił to Watykan? :) :) :)

Slawomir_Stykowski

Czytaj zezrozumienim, a napewno znajdziesz to miejsce ;-)

eltoro10000

Dlaczego każdy ale to każdy jak mu już totalnie zabraknie argumentow wyjeżdża z tym wyświechtanym tekstem. Jakbyśmy tak dalej pogadali to jeszcze drugi trik moge co sprzedać "wyłapane z kontekstu". Ja bardzo cię jeszcze raz grzecznie proszę o odpowiedź na banalne pytanie: czy stone otwarcie potępił Putina? Tak czy nie? Nie baw się w morawieckiego, który produkował się przy pytaniu o cenę chleba.

Slawomir_Stykowski

Ale ja nie mam już pomysłu jak ci po raz kolejny napisać, że zacytowałem tu już słowa Stone'a w których potępia Putina. A ty swoje jak zacięta płyta. Jaki sens ma taka dyskusja? Zwłaszcza, ze coś się dzieje z tą stroną i mogę pisać już tylko w pionie litera pod literą. Jakiś obłęd.

eltoro10000

Moje pytanie jest banalne a ty wciąż, go nie rozumiesz: czy Stone potępił Putina? Tak lub nie. Tłumaczę ci, że nie potępił go - potępił jedynie wojnę. Czy to tak trudno zrozumieć?????

eltoro10000

Nawet autor tego artykułu pisze wyraźnie, że nie potępił zapędów Putina: "dotyczący trwającej od 24 lutego rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Laureat trzech Oscarów oraz autor dokumentu "Oliver Stone vs Putin" przyznał, że zbrojna napaść była niesłusznym posunięciem. Nie potępił jednak dyktatorskich zapędów Putina. Zdaniem słynącego z prokremlowskich sympatii reżysera prezydent Rosji Władimir Putin dał się zwieść i wpadł w pułapkę zastawioną przez USA. Zaangażował swoje wojsko, przyczyniając się w ten sposób do wyciągnięcia przez Zachód najgorszych możliwych wniosków."

Slawomir_Stykowski

Chyba się trochę zaciąłeś człowieku.Spróbuj może twardego resetu, bo rozmowa z tobą przypomina rozmowę z pięciolatkiem.

eltoro10000

A co ja poradzę, że na kogoś kto nie rozumie prostych zdań trzeba stosować zasadę zdartej płyty. Zatem wskaż mi jaka kolejek wypowiedź Stone gdzie potępił Putina. I właśnie bądź jak 5 latek i poporstu pokaż takie zdanie.

Slawomir_Stykowski

Jak ma być zdarta płyta, to proszę bardzo: cytowałem to w drugim poście. Po prawdzie, to nie wiem, co tu ma potępianie do trafnej oceny sytuacji, ale cóż głupiego nie przegadasz. Na tym kończę tę głupią dyskusję, zwłaszcza, że jak pisałem coś mi się z tą stroną porobiło dziwnego i pi muszę pisać litera pod literą. Idź pomęcz kogo innego głupimi pytaniami.

eltoro10000

Nie zdajdowanie usprawiedliwienia w ataku Putina na Ukrainę to nie potępienie go. Stone do tej pory nie potępił Putina.

Slawomir_Stykowski

Hmmm. A może...zdefiniuj wyraz "potępić"? Bo może byłeś słaby z polskiego...

eltoro10000

Zasadę zdartej płyty stosuje wobec ciebie z premedytacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones