Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

To są jakieś kpiny? Jakie ona ma na koncie wybitne dzieła, aby była, aż tak daleko?! Za nią są chćby Marlyn Monroe, Whoopi Goldberg, Julia Roberts, Jessica Alba... Podobała mi się jej rola w Housie, ale to chyba za mało na tą pozycję. Ten ranking schodzi na psy.

Bonfire

Jessica Alba jest mniejwięcej na takim samym poziomie :D No wiesz to ranking kto jest ładniejszy :D

bisban

Bonfire spokojnie bo ci żyłka pęknie :)

lolop

W Tronie była przezajebista.

bisban

I prześliczna :)

Bonfire

rozkosze demokracji :>

Bonfire

fajna dupa w moim wieku. nieobrazilbym sie gdyby wyladowala u mnie na wieczor, ale zeby miec wysokie miejsce w rankingu to lekka przesada. mysle ze powinno byc jak w wp.pl. ocena wygladu ocena talentu + ilosc glosow popularnosc srednia wazona bla bla bla. ladna dziewczyna ale ogladajac sporadycznie house'a mysle ze prawdopodobie bedzie kojarzona z ta rola plus jej sredni talent aktorski pozostawia wiele do zyczenia. trona nie ogladalem bo lezy na dysku i czeka. moze zmienie zdanie ;] w ogole ranking ze strony samcow (zwlaszcza masturbantow miedzy 15-30 rokiem zycia) opiera sie na wygladzie. naturalna kolej rzeczy. seksbomby z przed wielu lat? chocby ripley z obcego, stone z pamieci absolutnej, pfeiffer, etc. zobaczycie za pare lat jak helena bonham carter spadnie w notowaniach, jej miejsce zajma gownojady malolaty z harry'egopussypottera, czy tez innych gowien. szkoda ze wiele osob tutaj zamiast chlodnego trzezwego podejscia do oceny talentu jak i kreacji kieruje sie nie logika a atrakcyjnoscia danej gwiazdeczki.

NitroDNB

Cóż za 'genialna' wypowiedź na poziomie.

Bonfire

to widocznie mało filmów z nią oglądałeś i stąd te zdziwienie

Bonfire

No z Albą to bym się nie zgodził, ale tak poza tym to przyznaję rację. Hordeman89 dobitnie podsumował sprawę. Z drugiej strony, ta laska ma prześwietne oczy (co niczego nie usprawiedliwia, oczywiście ;-] ).

Bonfire

Matko, ludzie to użytkownicy decydują o miejscu i ten ranking tak naprawdę może się bardzo zmienić. Uważam, że Monroe nie powinna być za nią, ale trudno. Co nie wchodzę na "konta" aktorów to w tematach widzę coś właśnie takiego typu. To wkurzające.

plague

szczerze jak ją pierwszy raz zobaczyłam to myślałam że ma koło 40

madziula555

to gratki dla ciebie za twoje zrypane możliwości oceny innych ty albo masz upośledzenie na bani albo masz cuś z oczętami

Bonfire

To kpiny żeby tak rajcować się tym rankingiem. Wiadomo, dlaczego ma wysoką średnią - wszyscy fani Housa lubią także Trzynastkę. Nic dziwnego -_-

Też mi problemy.

Bonfire

Dlatego rankingiem w ogóle się nie przejmuję.

Bonfire

oj tam oj tam

Shedao_Shai

ja sobie oceniam jak chcę i nie wczuwam się w te rankingi.. poza tym jeżeli już padło nazwisko Monroe, to dla mnie nie była to wybitna aktora... wątpię aby teraz pośród tak wielu twarzy się wybiła... no i nie okłamujmy się - dużo zawdzięcza urodzie i okładkom m.in. w Playboyu. Poza tym porównując grę naszych MŁODYCH polskich aktorów, to z tych zagranicznych prawie każdy wypada na 10. Takie jest moje zdanie.

Kreciolka

Nie przesadzajmy. Ani Marylin Monroe, ani Jessica Alba, ani Julia Roberts nie są niewiadomo jak wybitnymi aktorkami.

Bonfire

właśnie, przeoczyłam Jessicę Albę w Twojej wypowiedzi Bonfire.. co jak co, ale J.A. jest jedną z gorszych aktorek w Stanach, to jest dopiero nieporozumienie, że znajduje się w 100 najlepszych :)

Kreciolka

Jest na swoim miejscu.

Bonfire

Haha :D Ten ranking nie schodzi na psy. On już zszedł na psy. Co do pani Wilde, wydaje mi się, że jak na razie nie zasłużyła sobie nawet na pierwszą setkę.

Ellesmera_11

Już 19 miejsce :) motywujecie, Panie i Panowie do oceniania ;))... fakt, osobiście uwielbiam ją za rolę 13 w Housie ^^ ale no cóż, za co niby mam ją kochać, nie zagrała w wielu filmach, ale mam nadzieję, że to się zmieni ;))

Karolka87DD

Hmm ja też ją lubię właśnie za rolę w Housie, ale jak dla mnie to po prostu o wiele za mało, żeby wystawić jej dziesiątkę :) Ale nie wykluczam przecież, że z czasem sobie na nią nie zasłuży. Zobaczymy.

Ellesmera_11

Tak, zgadzam się w zupełności.
Oliwka jeszcze ma czas.

Ellesmera_11

Tfu, miało być że "z czasem sobie na nią zasłuży" :) Nie wiem, skąd mi się tam wzięło to "nie". ;)

Ellesmera_11

Ja przeczytałem bez "nie" ; )

Ellesmera_11

Ja też przeczytałam bez ,,nie" ;))... no cóż, czas pewnie ma, ale niewiadomo czy szanse także... niektórzy grają całkiem nieźle, ale nikt im nie daje żadnej roli...;/ dlatego, nie wiem, chcę ja jakoś docenić :D (jestem zbyt empatyczną kobietą, spadam na dno ;D)

Karolka87DD

Oj tam, nie ma co się martwić na zapas :)) Ja myślę, że Olivia takową szansę dostanie. Oby się tylko wtedy wykazała.
A widziałaś jeszcze jakieś inne filmy z nią? ;)

Ellesmera_11

Mam nadzieję, w sumie to nie tak, że lubię ja tylko z House... uważam, że jest niezłą aktorką :D. No widziałam ją w paru filmach ;)) nieźle sobie radzi! ;D no mam nadzieję, że jesteś jakąś niezłą wróżką i masz rację ;P a Ty widziałaś ją w jakichś innych filmach? :))

Karolka87DD

Ja widziałam jeszcze "Tron: Dziedzictwo" i "Kowboje i obcy". W tym pierwszym była nie najgorsza. Ale już ten drugi film to totalny gniot, niestety. Mam nadzieje, że dostanie jakieś ambitniejsze role i wtedy faktycznie pokaże na co ją stać. ;)

Ellesmera_11

Kowboje i obcy to film totalnie nie wymagający od widza niczego ;D ,,Tron: Dziedzictwo" niestety nie zostało przeze mnie obejrzane, ale słyszałam o nim wiele dobrego, więc mogę się skusić :)! No właśnie o tym mówię: dobry film, który sprawi, że nagle będzie mogła sama wybierać w czym chce zagrać, bo to co teraz się dzieje to tylko walka o przetrwanie :D. Pozdrawiam :)

Karolka87DD

Olivia jest moją ulubioną aktorką, ale raczej ze względu na wygląd niż na jakiś wybitny talent aktorski( co nie zmienia faktu, że wg mnie jednak jest na w miarę wysokim poziomie) i zgadzam się, że nie powinna być w rankingu przed niektórymi z bardziej znanych aktorek. Poza tym sam ranking jest dziwny, j w przypadku niektórych znanych aktorów to można się za łeb złapać widząc ich miejsce no wystarczy John Travolta, nie jest może najlepszym aktorem ale chyba 387 miejsce to lekka przesada. A wracając do pani Wilde to te aktorki bym wsadził wyżej a jej samej jakoś specjalnie nie degradował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones