Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Chciałabym od niej autograf. Tylko nie wiem jak się za to zabrać. Czy ktoś może zna adres?
Albo czy już ktoś wysyłał autograf do kogokolwiek i wie, jak to się robi? Bardzo proszę o
pomoc i z góry dziękuję.

lila0202

Sama chciałabym jej autograf...Wsadziłabym go do ramki. (; Mam nadzieję że którejś z nas się uda! :D

jednorazowa

popieram ^^

MagdalenaPatterson

minal rok i jestem ciekaw czy masz jej autograf jedna z druga... wak sie składa, ze przed chwila obejrzalem kolejny film z nią i zaplanowałem za jakis czas sie z nia spotkac, gdyz juz bede miał srodki aby to uczynic. Gdy bede sie wybierał na randke z Olivia, dam Ci znac i nie zapomne o autografie dla Ciebie. albo was.

colagio

Niektórzy to mają marzenia..

MagdalenaPatterson

...co dla Ciebie jest jest sufitem, dla mnie jest podloga...

colagio

Fajnie tak fantazjować, zazdroszczę wyobraźni :)

colagio

Ale ja się z Tobą nigdzie nie wybieram. Nie przypominam sobie, byśmy się umawiali..

OliviaWilde

...i ja sobie niczego nie przypominam, gdyz nie zapraszalem Cie jeszcze. Jesli zas okqzesz sie tak piekna i urocza jak na zdjeciach oraz w grywanych rolach, chetnie za kolanko Cie potrzymam...

colagio

...żeby było zabawniej, moja przyszła kochanka [to oczywiste, ze nie o Ciebie chodzi, bo jestes jedynie jej wierną "podbubką" i oczywiste, ze nia bedzie i to zadne marzenie...] mieszka tam w Ner Yorku, a nie w Wysokim, 40km ode mnie...:) Dotrzec tam, to zaden problem. i nie zazdroście:)

colagio

"zazdraszczajcie":P

colagio

I w pierwszym i w drugim poście źle napisałeś słowo.

MagdalenaPatterson

... i ameryka odkryta...

colagio

Najwyraźniej.

colagio

I Ameryka odkryta..?

colagio

Niektórzy to przesadzają w swoich nigdy niemożliwych do spełnienia fantazjach.

colagio

Niektórzy to przesadzają w swoich niemożliwych do spełnienia fantazjach.

dingo21

Po pierwsze to jak juz pisalem "co dla Ciebie jest sufitem, dla mnie jest podlaga", po drugie to powtarzasz sie. I po kolezankach powtarzajac Ameryki zaś nie odkryles...

colagio

Bo mnie delikatnie mówiąc wku.wiają takie gieroje, co tylko są mocni w gębie a h.ja co potrafią zrobić. Też mogę sobie napisać, że jestem multimiliarderem, jeżdżę ferrari a księżniczka holenderska laskę mi robi.

dingo21

Ale ja nigdzie takiego czegos nie napisalem, czytajze ze zrozumieniem... Zamiary zas co do panny Wilde sa jak najbardziej szczere i tyle. To sa moje zamiary, przyjacielu i zadnej wiekszej fantazji tutaj nie widze.

Aha, zamierzam miec Porsche, a nie Ferrari. Pozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones