Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Świetnie zagrała Alex, dziewczynę z pazurkiem, dosyć niepokorną :p Nie widziałam jej co prawda w żadnym filmie,ale myślę że potencjał ma. Swoją drogą jest bardzo młoda, a wygląda dość dojrzale :p i już ma męża o jejku :) pozdro :)

Joern

taa w filmie jest niezla.. gra lesbe xD ihihi

MaDzIuS

Czy gra "lesbe" to mogłabym się kłócić, w końcu spotykała się z Sethem...jest więc biseksualna...

Joern

tego to nie wiem, bo ogladam od niedawna...ale z tego co ogladalam dzis to wnioskuje ze jest lesba. ale dzieki, ze mi powiedzialas ;)

MaDzIuS

Mówi się lesbisjka, a nie lesba. Trochę delikatności moi drodzy. Gej to też nie pedał.

miss_russ

Tudzież osoba homoseksualna, zaliż wulgarność można poczuć w tej wypowiedzi. Moja wypowiedź była odpowiedzią na komentarz mojej przedmówczyni, dlatego też słowo to zostało zamieszczone w cudzysłowie, nigdy bym tak nie odezwała się do kobiety, nie tylko ze względu na szacunek w stosunku do godności drugiego człowieka ale także ze względu na moją tolerancyjność i wielki podziw jakim dażę tę społeczność. Nie miałam więc w zamiarze nikogo urazić. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones