Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Rozumiem, fajnie zagrała w Housie, ale bez przesady. Żeby oceniać ją lepiej od Diane Keaton? No bez przesady, zresztą moim zdaniem Jennifer Morrison jest od niej o wiele lepsza. Jakie jest wasze zdanie?

kacperoler368

Jest ładna i to wystarczy:)

za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>

Seth0311

i ma wielkie oczyska:) ..................

Normalny_Kinomaniak

Ty mówisz o Diane Keaton. Widzisz, ja nawet jej nie znam. ;) Tak więc, dla mnie nie jest lepsza, ja lubię Olivie. Nie twierdzę, że jest najlepsza, ale każdy ma swoje poglądy. Pozdrawiam!

famous_diva

Nieznajomość Diane Keaton to wstyd. A Olivia Wilde wcale nie jest ładna, dla mnie dużo gorsza niż Jennifer Morrison. I przede wszystkim cienka z niej aktorka, taka zwyczajna, przeciętna. Poza tym po wyglądzie nie ocenia się aktorów.

krysiron

A dla mnie Jennifer Morrison jest ponizej przeciętnej, mnie się ona nie podoba. A Olivia Wilde owszem, dla mnie jest zajebista.

famous_diva

Nie znasz Diane Keaton? Eee.... co ty robisz na forum filmwebu? o,o

użytkownik usunięty
Xedrios

nie cierpię Diane Keaton.., w każdym filmie jest taka sama, nie mogę już na nią patrzeć, nie potrafi grać naturalnie...

kacperoler368

jak patrze dzisiaj na ten ranking osób, aktorów i aktorek, to tak z 1/3 to aktorzy serialowi, którzy 'błysneli' w jednej roli.. niech mi nikt nie wmówi, że obejrzał całą 'filmografię' takiej osoby, która to ogranicza się do 30 sekund w dobrze przyjętym filmie.. kaman..
powinny się liczyć tylko role pierwszo i drugo planowe a nie epizody..

faktycznie, w Housie zagrała fajnie, ale fajnie wypadłaby w tej roli każda inna ładna aktorka..

a co do samej urody - Olivia jest śliczna, i o! :>

kacperoler368

Ona strasznie zagrała w Housie, powinni naprawdę z niej zrezygnować. A co do reszty to podzielam Twoje zdanie.

anae

Przepraszam, nie skojarzyłam Diane Keaton. To rzeczywiście wstyd i porażka. Przyznaję.

Ja jednaj będę się upierać, że dobrze grała w Housie i nie każda ładna aktorka by to dobrze zagrała. Muszę także przyznać rację, iż na pozycję tak wysoką nie zasługuje. Pomimo, że ją lubię ;)

użytkownik usunięty
anae

no właśnie...

nie jest wcale taka dobra...


i w Housie, ma szczękę jak terminator:/

no właśnie. każdy am swoje zdanie. (; Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
kacperoler368

O gustach się nie rozmawia, dla mnie jest najpiękniejszą aktorką, a dla
kogoś innego nie... A propos Morrison - wykreowana przez nią postać była
emocjonalnie/umysłowo nienormalna. Jak w odcinkach z rowerzystą, badaczem
nowotworów, Chase'em i spermą męża oraz w najnowszych odcinkach 6 serii. Te
jej chore poglądy i ocenianie ludzi. Dobrze, ze ją Olivia zastąpiła i
dobrze, ze ponoć z serialu odeszła...

Ja tam lubię Morrison. Raczej rzadko kogo krytykuje. Każdy pokazuje co innego i każdy jest inny. Nieidealny. Trzeba się otworzyć d;

kacperoler368

Ona nie grała tylko w Housie ;] A Jennifer Morrison to jest nie za ładna i zdecydowanie jej gra aktorska jest według mnie nijaka, oglądałam z nią kilka filmów...
Diane Keaton oczywiście ma dużo bogatszą filmografię i zdążyła już sobie zasłużyć na odpowiednie miejsce w rankingu (poważnym rankingu a nie takim na filmwebie;]), ale dajcie takiej młodej aktorce szanse, a nie ją skreślacie, bo sobie oglądaliście Housa i tam wam się nie spodobała.

Redrum

Potwierdzam ^ ^
Wszystko - co do zdania.

e_k_kowska

Ani nie jest ładna ani nie gra dobrze do tego jej postać w Housie jest beznadziejna skąd więc ten jej fenomen ja nie mam pojęcia

kacperoler368

Przykro mi, ale widziałam mnóstwo filmów z Diane Keaton i nie uważam jej za jakąś dobrą aktorkę, znajdę w minute 10 innych sto razy lepszych. I moim zdaniem to najciekawsza postać w serialu House M.D. zaraz po tytułowym bohaterze. Poza tym, nie rozumiem takich dyskusji, nie rozumiesz fenomenu, nie podoba Ci się? Trudno. inni mają zdanie przeciwne i tyle.

Redrum

To że nie rozumie jej fenomenu nie znaczy że nie może założyć tematu i o tym napisać. Bo dlaczego niby mieliby tu pisać tylko jej fani a nie też ci którzy jej nie lubią. Ja też nie rozumiem jej fenomenu. Rozumiałbym gdyby zachwycano się Jennifer Morrison ale nie tą wychudzoną szkapą z okropną buzią i wielkim wytrzeszczem oczu. Na dodatek to raczej średnia aktorka, zero powodów do zachwytu

użytkownik usunięty
Joker_27

Moim zdaniem w serialu gra lepiej niż Morrison i jest od niej atrakcyjniesza. Lubię Thirteen, nie lubię Cameron. Przyznaję, że lubiłabym bardziej Hadley, gdyby nie zadawała się z Foremanem (nie znoszę tej postaci jeszcze bardziej niż Cameron).

Ja uważam że jest dobrom aktorką tylko narazie nie dostała takiej propozycji filmu, w którym mogła by się w 100% wykazać :)

Dlaczego go nie znosisz :O ?

użytkownik usunięty
Lusesita

Jest sztywny do bólu, zarówno pod względem braku poczucia humoru jak i wyglądu. Coraz podkreśla i szczyci się tym, że "wyrwał" się z niebezpiecznej dzielnicy, w której większość młodych ludzi zostaje przestępcami. Ciągle stara się udowodnić, że nie jest taki jak House, ale mimowolnie go naśladuje. Widać, że stara się mieć nad nim jakąś władzę w związku z pełnioną funkcją w zespole House'a. Zanim związał się z Hudley, myślałam, że jest gejem (nic nie mam do homoseksualistów, ale jeśli ktoś, kto wydaje mi się przez długi czas ciotowaty, okazuje się hetero, to jest to dla mnie irytujące). Chyba jednak najbardziej nie lubię go właśnie przez związek z Hudley, którą generalnie lubię nawet bardziej niż House'a.

hehe... tak, coś w tym jest;}

kacperoler368

Jej twarz jest ogromna, jak w housie sie calowala z foremanem ale w jednym odcinku z inna panna to bylo doskonale widac. Do tego ta szeroka szczeka.

taugrim

Zdanie o niej trochę zmieniam po 6 sezonie. Jej postać w samym 6 sezonie była u mnie na 3 miejscu tuż za House'm i Wilsonem. W tym sezonie mi się bardzo podobała, sama Olivia cóż gra tam dobrze, lepiej niż Lisa Edelstein ale na pewno nie dorównuję Jennifer Morrison z sezonów 1-3. Co do urody to zależy w takim odcinku 17 wyglądała świetnie a w niektórych średnio. W sumie jest całkiem ładna ale do Morrison to daleko, oj daleko

Joker_27

o-ja-cię! ta Morrison w ogóle mi się nie podoba - to piękne, że mamy tak różne gusta;]

ogólnie - co za temat :o ..jednak dałam się wciągnąć.

kacperoler368

moim zdaniem Morrison jest lepsza, Wilde jakos tak nie pasuje do House i nie jest z niej za dobra aktorka , uważam,że Morrison jest ładniejsza...

shanti1993

moim zdaniem morrison jest dziwna , gra taką troche niedorozwiniętą w housie. ale nie oglądałam z nią jeszcze żadnego innego filmu.

shanti1993

A jakie filmy ogladałes z morrison?
p.s
Tam ktos napisął, że Wilde ma wytrzeszcz oczu? No przegięcie, to tak jakby napisac, że Morrison ma garba...

Redrum

Haha, podpisuje się.

kacperoler368

A to nie widzisz co w niej jest takiego fenomenalnego, przecież jest piękną i bardzo dobrą aktorką i jeśli tego nie zauważyłeś to jesteś upośledzony.

kacperoler368

obejrzyj sobie Podwójną Tożsamość a zobaczysz co jest w niej takiego rewelacyjnego to zmienisz zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones