Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 766 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Nie wiem co mam powiedzieć patrząc na wypowiedzi niektórych osób... Owszem jest bardzo
ladna ale nie wiem dlaczego uważacie że jedynie dzięki temu dostaje role czy jest znana, ona
jest baaaaardzo dobrą akorką.... Oglądneliście choć jeden film z jej udzialem?? Jeśli nie to
proszę bardzo wejdźcie sobie w pierwszy lepszy film i możemy porozmawiać która z jej kreacji
wam się nie podoba, bo według mnie WSZYTSKIE są fantastyczne. A jeśli oglądaliście jakiś i
mimo to uważacie że nie ma talentu to już Wy macie ze sobą jakiś problem, nie wiem może jej
zazdrościcie - a jest czego - albo już sama nie wiem... Obojętnie co o niej sądzicie czy
powiecie, jest ona jedną z najlepszych aktorek i ma ogroooomny talent, który można by
rozdzielić na paru "super rokujących aktorów" a i tak jeszcze go wiele zostanie.
Pozdrawiam :D

de5fin

dokładnie! większość wypowiedzi z nieuzasadnioną krytyką pochodzi od zwykłych forumowych trolli, którzy oglądając póltora filmu z Olivią piszą że jest kiepska. Bezsens, wystarczy obejrzeć TRON, Deadfall i Jak Po Maśle by wiedzieć że ma dziewczyna spory talent, a to że przy tym jest piękna to tylko plus. Jako osoba, która nie obejrzała sześciu filmów podanych na flmwebie (ze wszystkich odliczając te na których premiery czekamy ;>) z Olivią do tego dwa seriale, to mogę z ręką na sercu stwierdzić że jest świetną aktorką.
Pozdrawiam i pamiętajmy @de5fin że haters gonna hate. ;_)

kitke00

własnie @kitke00!! jak dobrze, że wśród tych osób "nie znam się, ale się wypowiem" jest tutaj ktoś kto faktycznie wie o co chodzi, zna się na rzeczy, potrafi zauważyć i docenić tą nieprzeciętnie uzdolnioną aktorkę ;) Ja osobiście już od dłuższego czasu śledzę jej poczynania w aktorstwie i muszę przyznać, że w każdej kolejnej odsłonie staje się coraz lepsza :D I bardzo się cieszę, że coraz częściej zostaje zauważana przez reżyserów i dostaje role pierwszoplanowe - oby tak dalej ;) Coś czuję, że to dopiero początek jej pięknej kariery :D

de5fin

o tak! Zwłaszcza że ten rok zapowiada się wspaniale od storny aktorskiej Olivii. No i trzeba zauważyć że mało która gwiazda jest tak... ludzka jak Olivia. ;))

kitke00

dokladnie! jest bardzo utalentowana ale też za razem naturalna, bardzo ciepla i życzliwa. nie wywyższa się jak co poniektóre "gwiazdki" ;) Nie mogę się doczekać jej kolejnego wcielenia ;) Najbardziej w jej grze aktorskiej podoba mi się to, że wcielając się w coraz to nowsze role cały czas pozostaje sobą, dodaje coś od siebie do postaci i gra tak przekonująco, że czasem zapominam iż oglądam film... Czuje się jakby to byla część mojego życia i zawsze gdy skończę oglądać nie umiem się przestawić do rzeczywistości - cały czas żyję nim, przeżywam ten film :))

de5fin

Pierwszy raz zobaczyłem ją w Dla niej wszystko. Grała tam drugoplanową rolę, ale i tak zwróciła moją uwagę. Po Touristas uznałem, że jest fantastyczna, a w Jak po maśle tylko to potwierdziła. Muszę jeszcze zobaczyć Deadfall:)

de5fin

Zgadzam się z Tobą. Olivia jest strasznie ładna i posiada talent aktorski. Nie wiem, dlaczego niektórzy uważają, że role dostaje tylko dzięki urodzie. Jest jedną z moich ulubionych oraz moim zdaniem najsympatyczniejszych i najpiękniejszych aktorek.

andzia27_filmweb

Dzięki :D całe szczęście jest na tej stronie kilka osób, które potrafią docenić genialne aktorki i wiedzą, że Olivia niewątpliwie jest jedną z nich :) I masz rację, iż jest ona jedną z najsympatyczniejszych i najpiękniejszych aktorek i przy czym przyznam że przy okazji moją ulubioną ^^

de5fin

To ja dziękuję za ten miły komentarz. Moim zdaniem Olivia ma charakterystyczną i oryginalną, aczkolwiek ciekawą i ładną urodę. Nawet bez makijażu według mnie jest śliczna. Poza tym talentu i charazmy również nie można jej odmówić ;-)

andzia27_filmweb

W pełni się z Tobą zgadzam :) I pomimo takiej popularności nie zmieniła się i dalej jest sobą (nie zgrywa żadnej gwiazdy) i pokazuje to we wszystkich wywiadach. Jest bardzo sympatyczna, naturalna i ma ogromne poczucie humoru.

de5fin

Nic dodać, nic ująć ;)

de5fin

Dokladnie tak:) Jest b.dobra aktorką , milo sie na nia patrzy na ekranie:) Bardzo ja lubie:)

de5fin

przepiękna i wybitnie utalentowana:)

annikki27

Dokladnie! Bardzo mnie to cieszy, że jest wiecej osób, które się ze mną zgadzają :D ^^

de5fin

odgrzebuję temat, ale tylko dlatego, że to jedyny sensowny na tym forum

Ja jestem nią oczarowana. Świetnie zagrała postać Trzynastki w Housie. Oprócz tego bardzo mi się podobała w The Third. Póki co widziałam ją jeszcze tylko w epizodycznej roli w Her, ale mam już na oku kilka filmów z jej udziałem (w pierwszej kolejności chcę sięgnąć po The Words i The Longest Week)

tolerancja91

w The Longest Week jest przepiękna! przez cały film świetnie się na nią patrzyło. :)
Obejrzyj Butter, gdzie była cudowna. Bez tej postaci film nie byłby tak przyjemny do oglądania a można było się pośmiać. Polecam!

tolerancja91

wybaczcie, tam miało byc Third Person... znakomity film!!!

tolerancja91

Bardzo cieszy mnie że zwiększa się grono osób potrafiących docenić Olivie :D jest to na prawdę niesamowita aktorka, a każdy film w którym zagrała jest warty obejrzenia :D

de5fin

Prawda jest tak, że na poziomie hollywood nie dostaje się roli tylko dlatego, że się ładnie wygląda. Jednak fakt faktem, że kobiety w filmach nie licząc kilku topowych aktorek typu M. Streep mają za zadanie "przyjemne wypełnienie kadru".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones