Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 766 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Bez dwoch zdan jest jedna z najpiekniejszych kobiet na swiecie.i takze jedna z najlepszych aktorek.jest po prostu idealem ma naprawde piekna twarz i doskonale cialo.piekna rola w Dr Hause lecz lubie ja takze z "Zamiana Cial..." mam nadzieje ze wyjdzie wiecej filmow z jej udzialem gdzie bedzie otrzymywala role główne.

Roselyn_4

zgadzam się:) PIĘKNA!

marcin_cbr

PIEKNA!

Roselyn_4

Aktorstwo to nie przydatność do masturbacji.

Roselyn_4

hahaha ;)) ale mnie to rozśmieszyło ;))) to jak rozmowa psa z kotem, milusiego kiciusia ze starym dobermanem, ojej;)))heh.. trafiłam tu przypadkiem, ale po przeczytaniu powyższych wpisów nie mogę zachować kamiennej twarzy: ))
PS. 'aktorka' rzeczywiście pięęęęęęęękna ;)))) ale niech lepiej pozostanie w tych drugoplanowych rolach bo Meryl Streep z niej nie będzie ;) pozdro

Roselyn_4

Hehe fajna reakcja.

Zuy_pan_muzgodestroktor

Sensei!!! Jednym zdaniem skasowałeś cały temat!!! hahahaha..... hahha..... pozdrawiam.

Normalny_Kinomaniak

hehehehe dokladnie SKASOWAŁ caly temat :)

Roselyn_4

rzeczywiście jest bardzo ładna, i grę aktorską ma świetną!

Roselyn_4

Tak i dajemy 10 nie?

Anaissa

Tak :)

Roselyn_4

chyba żartujesz, zero biustu, szeroka i płaska twarz i zbyt szerokie biodra, zbyt grube nogi nos też nie jakiś szczególny.
Piękna to ona jest na standardy technikum w Pasłęku, a nie gwiazdy Hollywood :)

tdjagger

A jakie aktorki ty lubisz?

Roselyn_4

scarlett johansson jest ładna, jeniffer aniston też, natalie portman, Michelle Rodriguez

Roselyn_4

nr 1 w moim rankingu.Ostro zjechała mi banie.Przebiła nawet Beatrice Baros(ta z reklam bielizny)

użytkownik usunięty
Roselyn_4

Ogólnie rzecz biorąc nie jest "sex bombą" ani też nie rzuca urodą na kolana. Jednak ma w sobie coś intrygującego.
Odnośnie wypowiedzi tdjagger:
1. "zero biustu" - wielkość biustu nie wpływa na moją ocenę atrakcyjności kobiety
2. "płaska twarz" - rzeczywiście to działa na jej niekorzyść, ale w tym jej nietypowym wyglądzie jest coś bardzo pociągającego
3. "zbyt szerokie biodra" - obejrzyj google images - zdjęcia z plaży.... i przemyśl to raz jeszcze...
4. "nos też jakiś szczególny" - What? Nos jest bardzo ładny :)
5. "zbyt grube nogi" - What!? Czyli jak dla ciebie anoreksja jest w modzie... Mi się jej nogi bardzo podobają.
Bardzo fajnie zagrała trzynastkę, ale zaczęła mi się podobać dopiero po obejrzeniu jej w kilku innych filmach :) Jeśli chodzi o talent aktorski to całkiem nieźle sobie radzi i tej jej fajne miny :)
Umówił by się z nią :D ;)

ja ją oceniam po tym co widziałem w Kowbojach i kosmitach, bo z reszty filmów obraz mi się zatarł.
Z łóżka bym nie wygonił, ale jakoś do ideału jej brakuje :)

tdjagger

Mnie sie podoba jej twarz jakoś strasznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones