Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Hmm... najchętniej zobaczyłabym ją w "The L Word". Skoro już grała osobę o różnej orientacji seksumalnej (The O.C.) i nawet nieźle jej to wyszło, to czemu nie... ;)

gunn090

Podpisuję się pod tym :)

gunn090

również jestem za:)

gunn090

a ja nie:P "skoro już grała..." --to po co mialaby to powtarzac? i to znow w serialu? malo ambitne;P

msgamgee

Tu nie chodzi o to, ze powtarzalaby... tu chodzi o serial "TLW", moze jak obejrzysz to zrozumiesz;)

gunn090

alez ja wiem o czym mowa i doskonale rozumiem:S
i wciaz zycze jej podnoszenia sobie poprzeczki

msgamgee

Ja również jej tego życzę... poprzeczka w "TLW" jest na pewno wyższa niż w "O.C." i wciąż bardzo chętnie bym ją tam zobaczyła... to tylko takie moje skromne "marzenie", mała zachcianka;)

gunn090

Umarłbym ze szczęścia gdyby w L Wordzie zagrała, ale niestety nie będzie jej to dane, bo L Word dobiega końca :(

suasex

Może trafi do spin offa? :)

użytkownik usunięty
miss_russ

Albo Amerykanie stworzą kolejny dobry serial o lesbijkach i zaproszą ją do współpracy? :p

Ale po co ma się szufladkować i znowu (i to w tak krótkim odstępie czasu) grać lesbijkę bądź biseksualistkę? Lepiej, żeby dostała inne role, nie wiem np. policjantki, psychola albo płatnej morderczyni :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones