Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

To chyba jakiś żart?!

użytkownik usunięty

Czy 13 miejsce w rankingu światowym to nie za wysoko?! Zagrała w "Dr House", ale
żadną wybitną aktorką ona nie jest, ja umieściłabym ją na 1000 miejscu, jak nie niżej!
Jest przed: Angelina Jolie, Emma Thompson, Winona Ryder, Jodie Foster i innymi
naprawdę dobrymi aktorkami. Czy naprawdę uważacie, że jakaś serialowa aktoreczka jest
jedną z najlepszych aktorek świata???

trudno mi powiedzieć, widziałam ją tylko w Housie. Moim zdaniem grała tam zwyczajnie, niczym nie zaskakiwała. Wiem, że nie powinnam jej oceniać ze względu na ten serial, ale na miłość boską! 13. miejsce to gruba przesada! Owszem jest piękna, ale to nie o to chodzi. Np. taka Tilda Swinton, kobieta no nie oszukujmy się do najpiękniejszych nie należy, ale jej gra aktorska to istny talent (moim zdaniem), a uplasowała się na 38. miejscu.
Pewnie ktoś napisze, że zazdrościmy Olivii urody... tylko, że ja w aktorkach cenię coś innego.

użytkownik usunięty
allfie

Zgadzam się z tobą. Ja w aktorkach także cenię ich talent, a nie wygląd. Ich wizerunek wcale mnie nie obchodzi, liczy się tylko ich gra aktorska :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones