Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Moim zdaniem Olivia powinna zastąpić Angeline w nowym Tomb Raiderze ( jeśli powstanie :D ) Jak sądzicie ?

Yeety21

Podoba mi się Olivia i lubię ją, ale bądźmy szczerzy... ma za małe przody, żeby zagrać Larę ;)

Redrum

photoshop czy tam videoshop i po sprawie ;p

Redrum

Zgadzam się z Redrum :))

Anzelma112

Wsadzi sobie silikonki i gyt. ^^ Ja też jestem za Oliwią, jako Larą. Może dlatego, że nie cierpię Angeliny. AAAAAAA!

użytkownik usunięty
dalczyna

Angelina nie ma sztucznych piersi. To chyba widać gołym okiem.

użytkownik usunięty
Yeety21

Byłaby świetna w tej roli.

też myślę że powinna zagrać lare =)

Yeety21

ja też myślę że powinna zagrać tylko ona nadaje sie po Angelinie no bo kto inny na pewno nie Megan Fox i dobrze że nie zagra to by była masakra pusta lala miałby zagrać twardą laske za jaką jest uważana komputerowa Lara Croft ?? dobrze że to były tylko plotki .

buterfly

ee tam Megan byłaby jeszcze gorsza niż Angelina

Yeety21

Eeee tam... przecież w Tomb Raider chodzi tylko o machanie tyłkiem i cyckami :D Megan by się świetnie nadawała :]

Adziqs

Mimo wszystko seria tomb raider(gra) jest na prawdę niezła więc nie wiem czego się czepiacie angeliny, w końcu tak na prawdę to hollywood to jeden wielki burdel.

adamwis25

jeśli już to czepiam się Megan :)

użytkownik usunięty
Yeety21

Jeżeli miałabym wybierać między Megan a Olivią, to już zdecydowanie ta druga bardziej mi się podoba (jako aktorka i jako kobieta). Jednak nie widzę na razie potrzeby zmiany Angeliny w tej roli.

użytkownik usunięty
Yeety21

Olivia? Niet. Jest za szczupła na Larę.
Jeżeli już miałby ktoś zastąpić Jolie w Tomb Raider to Rhona Mitra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones