Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Która postać bardziej Wam przypadła do gustu?

użytkownik usunięty
Mumin87

obie słabe

Mumin87

Akurat nie miałem na myśli urody ;). Choć też się można na te temat wypowiedzieć ;).

Mumin87

Cameron bezkonkurencyjnie

Mumin87

Cameron :]

Mumin87

Oczywiście chodziło mi o Cameron. Drobna literówka się wkradła ;).

Mumin87

Jak już z tych dwóch to 13.

GHULTOMEK

Cameron :]

użytkownik usunięty
Mumin87

Zdecydowanie 13. Nie lubię Cameron.

13 by mi do Chasea pasowała . Heh ;dd

Number_Fourteen

mnie też;).... Cameron nigdy nie lubiłam

użytkownik usunięty
Number_Fourteen

Bardziej do Chase'a niż do Foremana (jego też nie lubię). Według mnie, to 13 powinna być raczej sama ze względu na swoją chorobę.

a ja uważam że właśnie sama NIE powinna być ze względu na chorobę:):)

użytkownik usunięty
chinka92

Chodzi mi o to, że nie powinna się z nikim wiązać na stałe.

Za dużo telewizji

Cameron - sliczna kobieta, ciekawa postac :]

Mumin87

Cameron z pierwszych sezonów w brązowych włosach

bartek14830

dokładnie :) w blond nie jest przekonująca jako poważna pani doktor, za bardzo barbie

Mumin87

Zdecydowanie wolę 13. Cameron niby jest ładna, ale ma coś w sobie takiego brzydkiego. Dziwnie chodzi i ma któtką szyję. Poza tym trzynastka jest o wiele bardziej interesującą postacią.

Katja999

Jak dla mnie trzynastka. Zdecydowana dziewczyna. Taka pewna siebie. A znowu Cameron taka trochę denerwująca, zwłaszcza jak zostawiła Chese'a. Ona przecież sama kiedyś zrobiła coś podobnego, a na końcu odcinka siedziała w kaplicy i płakała.
Chociaż przyznam, że w blond włosach bardziej mi się podobała, zupełnie inaczej. Już nie była taka ułożona, grzeczna. Blond włosy dodały jej trochę kokieterii w dobrym słowa znaczeniu ;) Ale stawiam na trzynastkę ;)

Mumin87

Cuddy :-)

Ulisseska

Dokładnie Cuddy jest the best.

Mumin87

Cameron. Ładna, mądra, potrafiąca trzymac House'a w ryzach a 13 jest nudna, plastikowa, papierowa i nijaka.
Cameron i tylko Cameron pasuje do Chase'a.

tess_harding_2

Ja bym dokładnie to zamienił.

tess_harding_2

Do not feed the troll

321akrew

13 ...

Mumin87

13, ale wizualnie Cameron.. ;p

SooSoo

Trzynastka.

Mumin87

Obię są boskie :P ale jednak 13 :] aha a jak juz jestem przy tym to ostatnio leciał teleturniej jakiś w TV i padło pytanie "Jak Dr. House nazywa jedną z PIELĘGNIAREK?" LOL! ekhm... Dr. Remy Hadley. Oczywiście chodziło tu o 13 ;)

doktor94

Mnie tam by 13 pasowała do Cameron ;PP ale odpowiadając na pytanie... 13!! ;))

użytkownik usunięty
Mumin87

Zdecydowanie Trzynastka . ;) I pasuje do Chase'a, też ze względu na zabójczą przeszłość... Olivia ogólnie jest dużo bardziej seksowna od Jennifer Morison . Obie są piękne, ale Olivia ma "to coś" . I bardzo dobra z niej aktorka . (;

Mumin87

13, Cameron była nijaka, nudna i sama nie wiedziała czego chce , jak dla mnie bardzo korzystna zamiana

Mumin87

Zadają pytanie na "profilu" 13 odpowiedzią będzie 13. Zadaj teraz to pytanie u Cameron... tzn. Jennifer Morrison, to wtedy więcej ludzi opowie się za Cameron... A co do pytania - Cameron! :)

Mumin87

13-stka, jak dla mnie o wiele barwniejsza osobowość i ciekawa historia życia... Cameron dla mnie była trochę mdława ale oczywiście rzecz gustu ;)

Mumin87

Thirteen :)

owczarek77

Bezapelacyjnie 13 !

grabano

Trzynastka.

Poza tym, nie zobaczymy już ani jednej ani drugiej w serialu.

zielonapuszka

Żartujesz?! Olivia Wilde już nie zagra w Housie? Zdajesz sobie sprawę, jak bardzo mnie teraz zdołowałaś?

Karolka87DD

13, szkoda, że odeszła... ;(

Ariva55

no lubiłam ją

kasiunia_nr1

hej ludzie, czy w 7 sezonie wroci Trzynastka czy dopiero w 8 ?? bo dobija mnie ta Masters juz. xppp No bo chyba wroci jeszcze? , bo widzialam jakies zdjecia tylko ze wlasnie z 8 sezonu byly , wgl miala tam grzywke :)

madziulek92

Coś mam złe przeczucie, że Trzynastki już w serialu możemy nie zobaczyć, dobrze, że została zastąpiona, przez równie seksowną doktor Adams. A co do tematu to w pojedynku z Cameron wygrywa 13, ale w porównaniu z doktor Adams to jest już remis ( oczywiście jeżeli chodzi o wygląd, jeżeli chodzi o charakter to za słabo znam Adams żeby ją osądzić, choć wydaje się, że z niej też jest niezłe ziółko)

Mumin87

Hmmm, to jest do przewidzenia, że statystycznie 13 bije Cameron. Ta druga jest jednak bardziej interesującą postacią dla mnie, bo jest zmaksymalizowana moralnie i jednocześnie przenosi swoje oczekiwania wobec siebie na innych. To może budzić ambiwalentne odczucia, bo z jednej strony pełni rolę strażnika praw moralnych, a z drugiej może denerwować jako wtrącanie się i próbę kontrolowania czyichś poczynań. Zdecydowanie Cameron w pierwszym odbiorze prawa i dobra, może budzić antypatię i irytację. Dokładna odwrotność Hausa co do stosunku wobec reguł. 13 to bardziej wyrazista postać poprzez mniej mdły wizerunek, biseksualizm, nieuleczalną chorobę. Jest też obiektywnie ładniejsza od Cameron. Mimo tych bijących atutów Cameron bardziej mnie interesowała jako postać, więcej w niej było realnego psychologizmu, wewnętrznych konfliktów, a co do sympatii to już sprawa dyskusyjna:) W realnym życiu pewnie wolałabym 13.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones