Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
25 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Jak wyżej - w którym odcinku/sezonie jej postać pojawia się w Housie?

Sol

Sezon 4, odcinek 2.

Sol

jak to w którym? to jest Trzynastka, więc w wielu odcinkach....

hefr

widziałam zdjęcia z 6 serii House'a, na których pojawia się tylko stara ekipa- Cameron, Chase i Foreman. Co stało się z pozostałymi? Wiem, że Cutner zmarł, ale chyba przegapiłam moment, w którym znika cała reszta.

fiona_2

Z tego co się zdążyłam zorientować to foreman zaczął żadzić a house tylko diagnozuje. i chyba foreman zwolnił 13 ale nie wiem co z taubem.

ania_top

Taub odszedł, jak się dowiedział, że Forman zostaje szefem diagnostyki, bo House po psychiatryku nie chciał wrócić do pracy, ale się potem zdecydował czeka aż mu zwrócą licencje żeby mógł pracować. Forman zwolnił Trzynastkę, bo nie chciał żeby się kłócili w pracy, potem chciał, żeby wróciła, House tam coś kombinował, ale ona ich olała w wyjechała, a zespół House wygląda tak jak na początku, poza tym że formalnie rządzi Forman :)

BlairWaldorf

Uwaga spojler najnowszego odcinka!!

House odzyskuje licencję i tworzy "nową ekipę", Formana zostawił od razu w
ekipie i wybiera 3 z 4 pozostałych, ostatecznie "nową" ekipę tworzą
Foreman, Chase, Taub i Trzynastka... Co do Cameron i relacji jej z Chasem
(sprawa Dibali) się nie wypowiem obejrzyjcie sami :)

Jbadziag

lepiej nie odbierać innym satysfakcji z oglądanie ;-)
ale odcinek najnowszy bardzo mi się podobał;D

hefr

@hefr
No w wielu, w wielu, ale zdaje się, że Sol pytała, w którym odcinku pojawia się po raz pierwszy, więc s04e02 jest jak najbardziej właściwą odpowiedzią.

Gra od 4 sezonu do chwili obecnej, czyli jak na razie 44 odcinki i na tym nie koniec.