Omar Benson Miller

7,0
2 509 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Omar Benson Miller
Szczepan

Dokładnie tak samo pomyślałam jak go zobaczyłam, podobieństwo uderzające...

Szczepan

Też to zauważyłem... ;]

Zygfryd666

Ja pomyslalem nawet ze to ta sama osoba. Chociaz jak sie przyjzec to Omar jest bardziej pulchny na twarzy.

Szczepan

fakt, sa baaardzo podobni. mialam to samo wrazenie

Sparkle

co prawda to prawda podobni jak 2 krople wody

prowned

Dzisiaj oglądałem film "Zatańcz ze mną" już po raz drugi i byłem przekonany, że to Forest Whitaker! A tu okazuje się, że jednak to nie on. No ale cóż, tego rodzaju podobieństw jest znacznie więcej, np.
Leslie Nielsen - Steve Martin
Bill Murray - Robin Williams
Piotr Bałtroczyk - Rafał Ziembiewicz

John Wayne też miał jakiegoś swojego sobowtóra, ale już nie pamiętam nazwiska, aczkolwiek w tym przypadku (Forest Whitaker - Omar Benson Miller podobieństwo jest uderzające).

underground73

Ja znalazłam informację, że jednak jest spokrewniony: He is the nephew of actor Forest Whitaker.

Szczepan

CY: You are Forest Whitaker’s nephew and the resemblances are very clear. Do people all the time that know you are an actor say you must be related to him?

OBM: “(Laughs) Non stop, but let’s get it straight, this is something that’s on Wikipedia and I don’t know who put it up there, but I need to dispute it openly, I am not related to Forest Whitaker. Forest is a friend of mine. He is a great guy. I learned so much from him because at one time we were going to make Fat Albert together. He was directing it and I was gonna play Fat Albert. And you know what? Forest and I we’re the only people who think we don’t look alike yet the world is convinced I am a younger version of him and I am absolutely fine with that.”


Z tego wynika, ze nie sa spokrewnieni. przynajmniej Omar nic o tym nie wie.
http://www.cyinterview.com/2008/08/omar-benson-miller/

Szczepan

Też tak pomyślałem. To chyba jego brat bliźniak.

trancefan1986

Zresztą prawdziwego Foresta Whitakera można rozpoznać po charakterystycznym oku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones