Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Nie cierpię gościa. Widziałam "Troję", "Piratów", gdzie nawet nieźle grał. No i wspomniany "Elizabethtown", gdzie mi się nie podobał.
Pytam fanów/fanki jaki inny film z jego udziałem polecicie mi - jako osobie za nim nie przepadającej?(jak kiedyś puszczą w tv to się może skuszę, bo po "Elizabethtown" zraziłam się do tego aktora).

EM_DE_KE_AS

Cóż... Nigdy nie lubiłam tego aktora. Jego gra wydawała mi się strasznie sztuczna: pozy, gesty, wszystko!
Ale muszę przyznać, że po 3 części PzK mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że się chłopak wyrabia. Może to i nie jest jakieś wybitne kino, lecz nie mogę nie przyznać, że zagrał dobrze. Nic z jego gry mnie nie raziło (aż się sama sobie zdziwiłam).
Także... oby tak dalej! :)

narvanna666

ja bardzo lubie Orlanda. Oglądnij Władcę Pierscieni naprawdę dobrze grał. ,,Troja" to denny film tylko Eric Bana pokazał grę aktorską a Bloom miał po prostu rolę lalusia...

marta150391

Dzięki za polecenie filmu, ale "Władcę Pierścieni" znam na pamięć wręcz (jestem wielką fanką twórczości Tolkiena) :)
Ale przyznam... Bloom tam też zagrał dobrze, choć jak wspomniałam. Do siebie przekonał mnie dopiero po 3 części "Piratów...".

narvanna666

Tylko żeby zaraz nie było, że moim zdaniem Tolkien reżyserował "Władcę..."
<lol2>
Także gwoli wyjaśnienia :P
Tolkien - książka, film też oglądałam i znam na pamięć ;)

marta150391

Nie, nie we "Władcy" mi sie nie podobała jego gra. Zresztą jak i cały film.

EM_DE_KE_AS

A tak właściwie, to po cóż chcesz tak męczyć swoje biedne oczęta, skoro go nie cierpisz? Po prostu oglądaj filmy, może kiedyś trafisz na taki z nim, w ktorym Ci się spodoba. A może nie... Ale żeby sie tak bez sensu katować?

flibbertigibbet

To nie jest kwestia tego że ja drażnię nim oczęta. Chodzi mi o jakiś fajny film z nim z ciekawą fabułą...przede wszystkim. A on - to przy okazji filmu żeby ciekawie grał. W "Troi" mi się nawet podobał. W Piratach też ale tam Deep jeszcze bardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones