Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Jedyny film, w którym dało się go oglądać to Piraci z Karaibów chociaż i tak tam nie
zaprezentował się jakoś wybitnie. Kiepski aktor, nie wiem czy obsadzają go w rolach, które
wymagają grania lalusia czy po prostu nie umie inaczej zagrać...

GoodMovieGod

jedyna jego dobra rola to Legolas - bo i tak mało tam mówił, tylko biegał i strzelał.
Ale P.Jackson dobrze dobiera aktorów i tu trafił w dziesiątke :)

Filoo

To prawda jako Legolas też się sprawdził. W takim razie zagrał aż dwie dobre role ;)

GoodMovieGod

wydaje mi się, że nie radzi sobie najgorzej w rolach drugoplanowych, są bardziej przereklamowani aktorzy w hollywood ;-)

vilee

bez wątpienia przereklamowanych aktorów jest mnóstwo i to nie tylko w hollywood :)

GoodMovieGod

wiem, wiem, w polsce nawet więcej ;-)

Filoo

Za to jak coś mówił, to gadał same głupoty. Ale dało się go przeżyć, bo faktycznie nie mówił za dużo. Kiepski aktor, zasłużona Malina. Nie wiem, skąd ta wysoka ocena.

Mirrela

Jest dobrym aktorem skoro potrafił zagrać fajtłapę.To nie on wymyśla swoje kwestie, on ma je powierzone z góry.

Mirrela

Nie mówił głupot ,tylko to co mówił Legolas w książce....

weronika_LOTR

No nie wiem, jak dla mnie to Legolas w książce był zupełnie inny od tego filmowego. Po prostu Bloom potrafi spaprać każdą rolę jakiej się chwyci, Władca Pierścieni nie jest wyjątkiem.

Anthrax91

Nie wiem, ja tam myślę że Orlando Bloom nadaje się do tej roli.... Ale faktycznie , Legolas w książce był trochę inny

GoodMovieGod

Orlando jest dobrym aktorem ( moim ulubionym ) . Choć prawda w Piraci z Karaibów nie robił jakiegoś wielkiego wrażenia , ale zagrał dobrze to co miał w scenariuszu .

Ale jako Legolas zagrał wybitnie =]

Klauuuduska

Zgadzam się z moją poprzedniczką i choć nie jest to mój ulubiony aktor to miło się go ogląda w filmach, a rola Legolasa to poprostu rola stworzona dla niego. ;)

GoodMovieGod

Powiem odwrotnie - jedyny film, gdzie dało się go oglądać, to właśnie "Władca Pierścienia";) chociaż Bloom ma prezencję lalusia, to na elfa się nadał; co prawda, nie tak widział mi się Legolas, ale jakoś nikogo innego nie mogę sobie wyobrazić w tej roli.
Uważam, że akurat w "Piratach..." zagrał okropnie - gdybym nie wiedziała, o czym jest film, i gdyby mi ktoś powiedział, że Turner junior to pirat, to chyba padłabym ze śmiechu ;p Bloom zagrał drętwo, był wymoczkiem, wybijał się z obsady w negatywny sposób.
Nikt tutaj nie wspomniał o "Troi". Nie powiem, że mitologiczny Parys był d*pą wołową, że Hektor traktował go (i słusznie xd) z pogardą, ale kiedy oglądałam scenę, w której Parys SPOILER! przeżywa atak na Troję... Miałam to naprawdę za złe twórcom. Tutaj Bloom wywoływał u mnie odruchy wymiotne - ale podejrzewam, że duży wpływ miała na to jego rola, rozpuszczonego księciunia;)

GoodMovieGod

Ah , jak ja lubię te hejty.

Vintage_2

Ale to nie sa hejty, to jest prawda. On sie nie nadaje nawet na Legolasa. Bardziej by mu pasowala rola idioty albo pederasty.

gorhand

Orlando jest stworzony do roli Legolasa i pogódź się z tą wiadomością kotku;**

Vintage_2

Na kotka jestem za duzy, wiekszy od kocura ;p

gorhand

mrauu , a ja i tak myślę że Orlando jest cudowny .

Vintage_2

On jest za chudy wydaje mi sie ze wolisz misie ;p

gorhand

nie nie wolę misiów. Orlando jest beautiful !

Vintage_2

Wygląd to jedno, umiejętności aktorskie drugie ;)

GoodMovieGod

Umiejętności aktorskie też są fantastic.

Vintage_2

zgadzam się. Mi tam się podoba jak gra i nic do nie go nie mam

juliag77

fajnie że się ze mną zgadzasz.

juliag77

buziaczek ;**

Vintage_2

Dziękuje :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones