Oswald Morris

7,8
529 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Oswald Morris

Za samo "Wzgórze" powinien mieć 9/10. A jest przecież jeszcze "Człowiek, który chciał być królem", "Nasz człowiek w Hawanie", "Pobij diabła", "Sleuth", "Człowiek Makintosha" (wogóle dużo tytułów z człowiekiem miał) itd. Co tam są słabe zdjęcia ?! Dla mnie kolejny brytyjski innowator.

Picu

A teraz dopiero zauważyłem, że robił zdjęcia do "Moby Dicka", no psiakrew! (z silnym meksykańskim akcentem). To nie wiem, jeśli w życiu prywatnym nie był sfrustrowanym faszystkowskim pedofilem szatanistą i sympatykiem mccartyzmu to już naprawdę nie wiem czego się można u niego czepić.

Picu

To, że jego zdjęcia były poprawne. Tylko.

_Garret_Reza_

Aj Garret co ty płętasz? Jak to pisałem to miał średnią 3 i coś. Zobacz jakie są ruchy kamery w czarno-białym "Wzgórzu", które było tylko sztuką. Albo samą scenę otwierającą w "Człowieku w Hawanie". Ja się nie podniecam takimi rzeczami jak "Skrzypek na dachu" czy "Oliver!" ale ludzie też za to mu dają brawa. To jeden z tych, którym naprawdę się chciało. cz-b i kolorowe, i bardzo kolorowe musicale, mistrz oświetlenia.

Picu

"EQUUS" to dopiero majstersztyk, majstersztyk pokory wobec tematu.

OSWALD MORRIS rzeczywiście był wielki...

AutorAutor

O, czy choćby Equus, którego nigdy nie widziałem.

Picu

To nadrób:-)
A jak zdjęcia Morrisa były tylko poprawne, to co Garret robisz na jego profilu? Czyżby ciekawość jego dorobku? Tylko poprawnego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones