Ozzy Osbourne

John Michael Osbourne

6,6
220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ozzy Osbourne

Ozzy, ach ten Ozzy. Słucham rocka ale Ozzy razem z Mansonem to parodia rocka a nawet człowieczeństwa. Toż to człek bez wstydu i rozumu (bez rozumu trzeba podkreślić). Na starość sfiksował do reszty. Jak nie ma pieniążków na siekane nietoperze czy marynowane pieski to zabiera się za komedie obyczajową z udziałem własnej rodziny (równie zwichniętej psychicznie co on) a MTV puszcza jeszcze bardziej robiąc z niego wybryk natury. Co stało się z tymi rockowcami rozwalającymi gitary o scene i nawołującymi do obalenia rządu. Ach, zostały nam tylko wspomnienia. :)(

simon4ever

ja mam w nosie co robi prywatnie. muzyke uwielbiem i przez to patrzmy na niego a nie przez cokolwiek innego! 'rokowiec' to wlasnie w 100%. to ON jeden z nielicznych juz, zyjacych tak samo uczciwie na scenie jak i poza nia!
"Ozzy to parodia rocka" - masz na mysli muzyke? w taki razie glupoty piszesz, to ON jest rockiem. czym bylaby dzisiejsza muzyka bez Niego? na pewno czyms innym, marniejszym.
Jesli chodzi o Mansona to prywtna rozmowe slyszalem z nim i polubilem czlowieka, choc muzyka dla mnie nie dokonca jest ok.
a jesli chodzi o ten caly 'szol' to czemu sie dziwic? tu musza byc pieniadze w to wszystko wliczone, a naiwnie jest myslec, ze mogloby byc inaczej.
"rodziny (równie zwichniętej psychicznie co on" - jesli chodzi o bezstresowy wychowywanie dzieci, jak to robia Ozbornowie, to naprawde tylko przyklad brac, to dziala na + dla tych dzieciakow.
i na koniec, nie wierz we wszystko co widzisz w tv.

simon4ever

"Co stało się z tymi rockowcami rozwalającymi gitary o scene i nawołującymi do obalenia rządu. Ach, zostały nam tylko wspomnienia. :)(" - zarobili kasę na ludziach, którzy łyknęli każde ich słówko i teraz siedzą wygodnie przed telewizorami na przedwczesnej emeryturze :). Albo występują na Live 8, żeby sobie jeszcze więcej napchać w kieszeń pod pretekstem pomocy ubogim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones