Paris Hilton 

Paris Whitney Hilton

4,8
726 ocen gry aktorskiej
Paris Hilton
Paris Hilton urodziła się 17 lutego 1981r. - córka Rick'a i Kathy Hilton, prawnuczka Conrada Hiltona, założyciela hoteli Hilton i źródła rodzinnej fortuny - oszacowanej na 300 milionów $. Jej dziadek Conrad "Nicky" Hilton Jr., także przyniósł trochę złej sławy rodzinie, był pierwszym z wielu exmężów Elizabeth Taylor. Młodsza siostra Paris - Nicky ( ur. 1983) dzieli "tron" jako współpadkobierczyni impreium Hiltonów.
Ona ustala standardy zamożnych. Jej przywilej bycia wychowywaną jako spadkobierczyni milionów Hiltonów i jej imprezowanie robi ją idealnym tematem na "Życie Bogatych i Sławnych."
Nawet życie, które jest taką epikuryjską ucztą, nie obejdzie się bez szarpnięć. Paris przyciągnęła uwagę gazet poprzez jej znajomości z gwiazdami takimi jak Leonardo DiCaprio i Edward Furlong, nie wspominając o sex-taśmie, która trafiła do Internetu. Znana jest ze swojego niepoprawnego zachowania na wielu przyjęciach w takich miejscach jak Studio 54, które było należycie opublikowane przez brukową prasę.
Niemniej jednak, Paris zrobiła trochę wysiłku, aby odsunąć się nieco od okazałego cienia nazwiska Hilton. Zaczęła karierę modelki i podjęła kroki ku karierze aktorki. Zajęła się także promowaniem i projektowaniem ubrań. To jeszcze za wcześnie, by osądzać czy Paris Hilton będzie kojarzyć się jedynie z hotelem we Francji...
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 lutego 1981

miejsce urodzenia: Nowy Jork, Nowy Jork, USA

wzrost: 173 cm

Złota Malina
Zdobyła 7 nagród Złota Malina, 3 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Jej rodzicami są Rick i Kathy Hiltonowie.
Ma trójkę rodzeństwa: dwóch młodszych braci Barrona i Conrada oraz siostrę Nicky.
Wystąpiła następujących teledyskach:
- 2004 r. - "Caught Up in the Rapture" - Won-G, "Just Lose It" - Eminem;
- 2005 r. - "Don't Let The Man Get You Down" - Fatboy Slim;
- 2017 r. - "Sorry Not Sorry"  - Demi Lovato.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych