Patricia Arquette

Patricia T. Arquette

8,0
12 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Arquette

Jest niesmaczna

użytkownik usunięty

Delikatnie ujmując temat. Baba wygląda na typową lafiryndę. Męski typ budowy twarzy, zero kobiecości. W zagubionej autostradzie chyba grała samą siebie. Podobne odczucia mam odnośnie kolejnej wielkiej piękności (okrzykniętej chyba przez ślepców) Daryl Hannah. W sumie podłączyłbym jeszcze Cameron Diaz. I tak oto przedstawia się wg mnie trójca brzydkich bab, które grają w filmach 'piękności'.

Ale jesteś przykry człowieku po przeczytaniu Twoich postów wnioskuje że albo jesteś pedałem albo idiotą

użytkownik usunięty
PierzastyBlondyn

A co jest złego w byciu pedałem? Nie jestem homo, ale zastanawia mnie dlaczego pedał jest zły? To, że gustuję w kobiecych kobietach jest czymś złym? Nie podobają mi się babo-chłopy to wyrażam taką opinię. A bycie idiotą to subiektywna opinia.

Trafiłeś w 10. Diaz, Hannah, Arquette...ja bym jeszcze dorzucił Sarah Jessica Parker. Zero kobiecości.

użytkownik usunięty

męska uroda ci pasuje przecież wszyscy wiemy że jesteś homosiem:) z tąd nienawiść do kobiet

użytkownik usunięty

odpiszę ci raz bo szkoda mi klawiatury. Niestety, trafiłem na internetowego przychlasta, który będzie teraz mnie śledził i pod każdym moim komentarzem wypisywał swoje 'głębokie' myśli. To tylko obrazuje jakie masz smutne życie, że przejmujesz się komentarzem:-) ale dalej pocieszaj się i twórz 'idealny' obraz bogini seksu.... tylko pamiętaj, że rano musisz wstać bogini i pójść do biedry na kasę;-)

użytkownik usunięty

jako prezes nie musze rano wstawać:)
generalnie miałam ci napisać jedyną rzecz z którą mi się kojarzysz ale wtedy obraziłabym krowie placki:(
następnym razem gdy pomimo że jesteś słaby psychicznie masz zamiar z kimś polemizować zastanów się dwa razy
a teraz zaparz melise i się odstresuj....
ps.i zmień pseudo na cienki bolo albo coś w tym stylu

a co jest złego w pójściu do biedry na kasę? :)

Może zerknij tu:
- http://www.filmweb.pl/Fast.Food.Nation/photos/163382
Nie ma brzydkich kobiet, są tylko źle zrobione :P

Racja, nawet nie tylko twarz ma męską, sylwetkę też i głos jakiś lewy.

Znowu to samo.Czy naprawde żałosnych dupków musi filmweb upubliczniać?Naprawde nie stac was na moderatora, który chamstwo zlikwiduje? smutne.:-(

użytkownik usunięty
justykob

ojej, komuś tęskno za komuną. Jak tak bardzo chcesz czytać filtrowane wypowiedzi to częściej odwiedzaj onet czy wp;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones