Patrick WilsonI

Patrick Joseph Wilson

7,7
33 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Wilson

Czy Patrick mówi w waszym domu po polsku?

Nie za bardzo, ale za to wszystko rozumie. Jak rozmawiam z chłopcami, to widzę, że Patrick doskonale wie co mówię. Czasami jest też zabawnie, bo jak przyjeżdżamy do Kielc, to moja babcia siada z Patrickiem i cały czas nawija mu po polsku, a Patrick odpowiada „Dobrze babciu, dobrze babciu” (śmiech). Jednak wiem, że mój mąż mówi o wiele lepiej po polsku niż nam się wszystkim wydaje. Najczęściej przekonuję się o tym w Polsce, kiedy wysyłam go przykładowo do warzywniaka (śmiech).

Teraz lubie go jeszcze bardziej;D

Olipatka

chciałabym go zobaczyć w warzywniaku haha wyobraziłam to sobie xDD wchodzę do budki a tam Raoul ;D

more_than_a_woman

To samo pomyślałam:D wydaje się fajnym gościem :D

Olipatka

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/hollywodzka-para-patrick-wilson-i-dagmara- dominczyk,80129.html

akont

bardzo miło się oglądało ten wywiad i patrzyło na piękną parę jaką tworzy z Panią Dagmarą :)

more_than_a_woman

No to racja, świetna niepretensjonalna para. Podbili moje serce :) Ponadto sposób w jaki Patrick patrzy na Dagmarę...ahh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones