Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Prawdziwy geniusz kina

użytkownik usunięty

Jego dorobek aktorski wniósł mnóstwo nowego do sztuki kinowej. Gdyby nie on nie mielibyśmy pewnie wielu współczesnych ról, gdyż wielu artystów z późniejszych pokoleń wzorowało się na jego niepowtarzalnych metodach. Moim zdaniem to najbardziej wpływowy aktor od czasów Johnny'ego Deppa.

Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie to ta sama klasa aktorska co Robin Williams, Heath Ledger i Philip Seymour Hoffman.

Nie tylko Heath Ledger, ale również Dolph Lundgren, Steven Seagal i Bolo Yeung...No może jeszcze Dwayne Rock Johnson i Hulk Hogan oraz Mr T...Z aktorek Pamela Anderson i Theresa Orlowsky...

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Święta racja. Nie mam pojęcia jak to się stało, że zapomniałem o takich mistrzach.

No nie...ja wiem, że wielu przesadza (gl. nastolatki) w gloryfikowaniu go, ale wy dwaj zachowujecie sie jak zwyczajne złamasy.
Nikt nie twierdzi, ze byl genialnym aktorem, wielu go szkoda bo wydawal sie normalnym człowiekiem z normalnym podejsciem do zycia.

Warabaranara

Oni wyśmiewają nie aktora, a sezonowych fanów, którzy gloryfikują bo umarł. Różnica jest zasadnicza ;]

Dealric

No mam taką nadzieję. Inaczej to byłoby głupie.

Warabaranara

Zgadzam się , normalny , fajny facet , udzielał się charytatywnie i właśnie zginął będąc na takiej imprezie , może gdyby sam prowadził nadal by żył. Szkoda mi go .

Warabaranara

Ktoś tu nie zrozumiał sarkazmu.

MiszaCisza

Patrząc na sposób stawiania przecinków - wydaje mi się, że nie tylko sarkazmu.

Mitowsky

CZEŚĆ GŁUPKU

animal448

cześć zwierzaku

Nice Try, Herr Wissenschafter ;)

użytkownik usunięty
GelidumDomine

Poe w avatarze.
Już Cię lubię.

RogerVerbalKint

A słyszeliscie, że Walker grał w pokera z Nicolasem Cage i Tomem Cruise, a co wygrał to oddawał dla ofiar powodzi w Pierdziszewicach Śląskich? Wielki człowiek [*]

sally_storm

Toż nikt nie kwestionuje Jego czlowieczeństwa czy urody - jedynie dość przeciętny kunszt aktorski - to w końcu forum filmowe - szkoda młodego chłopa ale P.S. Hoffmanem, R. Williamsem czy nawet H. Ledgerem to on z całym szacunkiem nie był...

sally_storm

Skąd takie informacje?

sally_storm

Uderz sie w ten pusty łeb ! masz ból dupy bo facet miał dobre serce i próbował coś robić dla innych? to trzeba być burakiem.
A założyciel tematu to taki sam wieśniak jak i ty.

użytkownik usunięty
Cool_Reaper

Dziękuję za miłe słowa.

RogerVerbalKint

No i Rysiek z Klanu

RogerVerbalKint

Taaaaak, jasne seagal i lundhren to jednak tacy mistrzowie że hej! Tak wogóle to Oscara powinni dostać. Hopkins i nicholson, to w dal. Człowieku pomyśl. Seagal przez 30 lat się tylko tłuk w tych swoich filmach. W każdym filmie że seagalem ciągle się tłuką! Tych "mistrzów " co wymieniłes to to są te najgorsze. No może pomijając heath ledhera czy coś takiego (tego jokera) chociaż to że jest wyżej niż de Niro czy hopkins to kpina.Ogarnij się

mati1313

eeee, aaaaa a wlaściwie ile Ty liczysz wiosen ??? Jeszcze podstawówka czy już gimbaza ??? Słyszałeś może kiedyś o takim pojęciu jak ironia ?
Wśród wymienionych przeze mnie nazwisk jest również laureatka Oscara Teresa Orlowski - jeśli nie znasz jej dorobku akttorskiego to "wygooglaj" sobie to nazwisko...
P.S. Post założyciela tematu również był "dla jaj" a nie na serio...

RogerVerbalKint

To było w ironii?!!? Dobra. Nie załapałem przekazu. Pozdr

mati1313

OKi..

RogerVerbalKint

To z Teresą Orlowsky to niezłe. Nie znałem jej, to dałem się nabrać :D

RogerVerbalKint

ale Ci nie umarli to nie pasuja xD

RogerVerbalKint

Jemu chyba chodziło o to, że wymienił innych zmarłych aktorów...

Coś się zmieniło? Nadal nie żyje? Były jakieś newsy?

malolmalol

Nadal nie żyje, ale podobno ostatnio zagrał w kolejnych sześciu udanych produkcjach...

Radzę więcej nie ćpać.

użytkownik usunięty
Increibla

Narkotyki to nie moja bajka.

Był widziany ostatnio z Vin Dieselem na planie F&F 8.

Jego rola w Tammy and the T-Rex odmieniła moje życie.

WTF? XD

gówno wniósł, jesli już coś, to coś co już było! śmieszny aktorzyna...

użytkownik usunięty
cyberborys

Nie rozumiesz kina, człowieku.

idiota, który rolę życia wziął sobie za bardzo do serca i się skończył z tego powodu, j e b a ć go...

użytkownik usunięty
cyberborys

Wybitny aktor, którego nie rozumiesz.
Jego role były dla Ciebie zbyt dojrzałe.

VIN DISEL JEST W TOP 40, więc po prostu ludzie doceniają grę aktorską a nie to żę umar.

Porównywanie go do wyżej wymienionych czyli Ladgera , Williamsa i Seymoura to literalny rozbój w biały dzień . Tak jak i umieszczanie obok mocarzy kina Sigala .

Winszuję zacnej ironii, przeplatanej sarkazmem.

Powiedz że to troll xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

użytkownik usunięty
acocieto_ok

To troll.

inaczej być nie może

ayy debil ze mnie
nie zczailem porownania do trojki bohatyrów

acocieto_ok

ALE Z WAS DEBILE

(...) Gdyby nie on nie mielibyśmy pewnie wielu współczesnych ról, gdyż wielu artystów z późniejszych pokoleń wzorowało się na jego niepowtarzalnych metodach (...)
Przecież on jest z naszego pokolenia. Późniejsze pokolenia, właściwie pokolenie, to obecnie dzieci. Lepiej zabrzmi "wielu obecnych artystów" lub coś w tym stylu. No, ale wiem o co Ci chodzi :) Co do jego ról, aktorstwa itp. itd., to dla mnie był przeciętny, ale to moje zdanie. Także spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones