Paulina Lasota

6,0
768 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Lasota

Rzeczywiście cudka. Bez dwóch zdań

Pawcio_filmaniak

Dostanie nieraz od Króla po gaciach już pomału to się kroi i nawet chyba będzie z nim w ciąży miał dużo więcej córek co podaje historia ale były nie uznawane.I dziwne ,że same córki zero synów. Ktoś klątwę puścił chyba by nie miał synów.

Pawcio_filmaniak

Nie akurat ona ma urodzić 3 synów ale i tak nikt się nie dowie.

Pawcio_filmaniak

Śliczna dziewczyna, zazdroszczę Kazimierzowi kochanki ;)

mikstion

jak ktos lubi urode jak u chlopa to faktycznie rewelacja :/

wild_wolf

Nie masz gustu biedaku. Piękna z niej kobieta.

skalarek77

bo mi sie baba wyglądająca jak facet nie podoba :D doooobre :D

wild_wolf

Zaraz, bo tu chyba zaszło jakieś nieporozumienie. My tu rozmawiamy o Paulinie Lasocie, a nie o Mateuszu Królu, bo to zdaje się jego masz chyba na myśli.

mikstion

Ja oglądam ten durny film tylko ze względu na nią (no, może jeszcze na tej litewskiej kucharce można oko zawiesić czasami).

Pawcio_filmaniak

Litewska kucharka za tłusta, tak jak litewska Aldona za chuda.
Siostry Kazimierza dość ładne, szczególnie Elżbieta z Węgier.

Grean

Litewska kucharka, fakt, grubawa trochę, ale buzię ma prześliczną. Aldona w ogóle mi się nie podoba, siostry Kazimierza takie sobie, ale Cudka tam bije wszystkie na głowę. Nawet spirytus ma tylko 96%, a Paulina Lasota to 100% kobiecości.

Pawcio_filmaniak

Mnie tam się Egle podoba. Pamiętajcie, że czym bardziej zardzewiały dach tym wilgotniej w piwnicy ;D

Skeletor

Mi też ;)

Pawcio_filmaniak

zgadzam się, Cudka i kucharka najbardziej atrakcyjne :) ale aktorstwo nie powala...

Qdom

Oj tam, czepiasz się. Może celowo grają mało ekspresyjnie. One grają epizody. Nie błyszczą, bo nie powinny. One mają być w cieniu głównych postaci.

Pawcio_filmaniak

Poczytajcie historie i jak naprawde one sie powinny zachowywać. Kobiety a zwłaszcza damy dworu musiały być strasznie opanowane i niepokazywać zbyt wiele emocji...graja niedostępne. Widać to najbardziej w sezonie 2 odcinku chyba 8.. gdy Kazimierz i jego siostra rozmawiaja a ona zaczyna płakać i odrazu przeprasza. Mimo że to jej brat to również król i facet przed którym musiała wyglądać na opanowaną, zwłaszcza że była królową :)

Qdom

Twoja opinia powala grozą ;)

Pawcio_filmaniak

Pomyślałam tak samo kiedy zobaczyłam ja w serialu po raz pierwszy :)

Pawcio_filmaniak

Cudka jest prześliczna :)
Kucharka też bardzo ładna (co z tego, że ciut pulchniejsza, ale ładna buzia),
Egle też jest ładniutka,
ale Aldona - paskudna ;p

Anya_Baelish

OJ paskudna, paskudna (Aldona oczywiście). Typowo germańsko-wikingowska uroda, jakiej nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones