Paweł Domagała

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/411164/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":17398,"rate":7.866593861363375,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/411164/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":1105,"rate":8.997285067873303,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/411164/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":423,"rate":5.84869976359338,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/411164/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":13,"rate":6.923076923076923,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,9
17 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała
  • Należy również zaznaczyć, że Paweł Domagała gra niesamowicie śmieszną postać w serialu o mnie się nie martw. Choć to postać drugoplanowa to fantastycznie zagrana, pełna komizmu, ironii i humoru.

• mil20 Uwielbiam Pawła w tym serialu. 'I chce Ci powiedzieć, że wyglądasz dziś olśniewająco pięknie, a Twe oczy są niczym brylanty'.

• agamel "Bo ja Iguniu chcę odzyskać utraconą miłość Twą" :)

• agamel Ja tarzałam się ze śmiechu pod koniec 11 odcinka:
    - Bo ja cię bardzo kocham wciąż, Iguniu i co więcej, ja tak czuję, że i twoje serduszko tak tuk,tuk do mnie i...
    - Do rzeczy...
    - Bo do rzecz jest w tym, że ja ci proponuję ponowne zamążpójście.
    - Krzysiek, jedno ci muszę przyznać, nikt nie jest w stanie mnie rozśmieszyć jak ty.
    - Czyli, że tak, że się zgadzasz, Igunia..
    - Krzysiek! Idź! Ochłoń człowieku, bo wyglądasz jak mumia.
    - Jak mumia! Będę twym Tutenchamonem, widzę w tobie moją żonę, powiedz Iga proszę tak, dam ci piękny róży kwiat!

On jest genialny :D

• nuttka19 Najlepszy tekst tego odcinka ;D

• nuttka19 To było epickie :D Uwielbiam Pawła ma chłopak talent komediowy, zauroczył mnie rolą Waldka z Wszystko przed nami :D Też rewelacyjnymi tekstami sypał do Stefana czy do Jolki :D

• nuttka19 hahahaha.tak,tak!!! genialna scena i genialny Paweł Domagała! zresztą w tym serialu więcej takich scen
    PS.właśnie przed chwilą w odcinku 7 była taka scena z Ewelinką w drzwiach
    Ona go pyta:
    -to jak to jest w końcu? Jesteśmy razem czy nie?
    -To nie ma tak, to jest związek.To żyje, to faluje...
    hahaha

• przemofan to był chyba odcinek 6 i poniżej trochę dłuższy fragment z tej właśnie sceny :)
    https://www.youtube.com/watch?v=8UP_iSCQo7U

• mil20 Trzeba mieć talent, żeby zagrać łachudrę. Jemu się udaje.

• mil20 Uwielbiam jak gra postać Krzyśka - jego teksty są kultowe :)

• Milawa Paweł to świetny aktor o wielkim talencie komediowym. Własnie takich ludzi potrzebuje polska kinematografia, a nie pier**nych pseudo-aktorów typu : heteroseksualne Mroczki, Cichopek, Karolak i Mucha.

• Crockett mialo byc metroseksualne Mroczki ;)

• mil20 Aparycją i wymową strasznie przypomina tutaj Basińskiego z Mumio.

• mil20 Nie widzialam zadnego filmu z nim ale to jak zagral w tym serialu to jest niesamowicie smieszna kreacja.