Paweł Małaszyński

6,7
14 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Nie chce tu się rozpisywać ani obrażać tego pana, ale on naprawdę gra jakby połknął kij i to
nie koniecznie przez usta. Przypominam ze oceniam tylko grę absolutnie nie osobę

KaciorAlku

Taki mnie się podoba postawny nie platfus przygarbiony. Nie chcesz obrażać ,to miło z twojej strony

KaciorAlku

dokladnie tak. zgadzam sie

KaciorAlku

Ja się nie zgadzam.

KaciorAlku

przydałoby mu się trochę pokory, mógłby trochę się podszkolić, bo jakieś doświadczenie już ma, ale z każdym kolejnym filmem jaki oglądam z jego udziałem jest tak samo źle, a szkoda

vilee

Myślisz o Sępie, Skrzydlatych Świniach, Listach do M?

kaja78ful

chodzi mi o wszystkie zaczynając od weekendu

vilee

Pierwszy film Pawła to Biała Sukienka, potem Świadek koronny, Katyń, Ciacho, Latający mnich i tajemnica da Vinci dopiero potem Weekend.

kaja78ful

miałam na myśli, że wszystkie zaczynając od weekendu do teraz, białą sukienkę oglądałam i oceniam dość wysoko

KaciorAlku

Na sztukach z jego udziałem w teatrze kwadrat byłeś ?

tomucho77

Nie, nie byłem bo nie jestem z Warszawy, przypominam jednak ze jest to portal filmowy nie teatralny i oceniam grę w filmach nie teatrach. pozdrawiam

KaciorAlku

Przypominam że teatr to część pracy aktora tak samo ważna (jak nie ważniejsza) jak gra w filmach czy serialach.

tomucho77

To jest mi znane, jednak to jest portal filmowy, myślę ze osobny jest na teatr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones