Paweł Małaszyński

6,7
14 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

widziałam go w jakiej to melodii wczoraj i nie potrzebna mu ta broda, taki przystojniak a brodę ma. Rzadko oglądam lekarzy ale bardzo bym nie chciała żeby nie uśmiercono go w lekarzach on mimo wszystko i tak ma być z Alicją to super para.

kinomanka_13

Kto powiedział że go uśmiercą ? paranoja jakaś!

kgrazyna

ja napisałam to co słyszałam i czytałam.

kinomanka_13

Też uważam, że niepotrzebna mu ta broda.
Po co on się tak oszpeca?

Vanessa100

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz. Do nauki się lepiej weźcie, nowa matura czeka...

arturkancik

Sam się weź do nauki, bo ja maturę mam dawno za sobą.

kgrazyna

A jednak odchodzi z Lekarzy.

jagoda49

no to jestem zawiedziona, bardzo lubię Pawła ale jestem zawiedziona i zdradzona tym że odchodzi z tego serialu, nie oglądałam wszystkich odcinków bo oglądałam inne seriale, ale trochę ten serial widziałam, i uważam że źle robi odchodząc z tego serialu świetnie tam grał, uwielbiałam jego sceny z Magdą Różczką. Pamiętam gdy on grał w M jak miłość kilka odcinków zakochalam sie w nimod razu i w tych jego włoskach, szkoda że potem uśmiercili gdy go uśmiercili odkochałam się w nim. Mam nadzieję że zagra znowu jakiegoś zakochanego faceta przynajmniej 2 raz się w nim zakocham chociaż nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki.

kinomanka_13

Boże odszedł z Lekarzy dlatego ,że urodziło się drugie dziecko i chce pomóc żonie w obowiązkach świetny facet a wy zaraz na niego naskakujecie z wyglądem a to gruby przytył bo rzucił palenie coś za coś po drugie Paweł nie jest typem długosezonowca i nie lubi latami tkwić w jednym serialu mądre z jego strony nic na siłę.

monisia54315

a jak z tego powodu to już się nie czepiam myślałam że ma dość Maksa.

kinomanka_13

Jest za gruby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones