Paweł Mykietyn

Paweł Jan Mykietyn

6,7
513 ocen muzyki
powrót do forum osoby Paweł Mykietyn

Zaczarował mnie muzyką w emitowanym przez tvp kultura teatrze ,,Poskromienie złośnicy" w reż. K.Warlikowskiego. Połączenie akordeonu i saksofonu idealnie przypadło mi do gustu i świetnie wkomponowało się w obraz sztuki. Jeśli ktoś wie o jaki motyw mi chodzi i do tego zna jeszcze tytuł utworu...byłabym wdzięczna za taką informację :)

kobieta_kot

ja też szukam linku do tej muzyki :) Teraz wychodzi płyta z jego teatralnymi dokonaniami

kobieta_kot

Moja droga. Utwór nazywa się po prostu "Poskromienie złośnicy". Można go znaleźć na płycie z muzyką ze spektakli Warlika, którą wydał ostatnio Nowy Teatr.
Mam tę płytę, mogę pomóc. Są tam również inne znakomite utwory, między innymi z "Kruma", który powala zarówno muzycznie, jak i na wszystkich płaszczyznach.

blaise_2

Jak dobrze wiedzieć, że to zostało wydane! :) A jak można stać się posiadaczką takiej płyty? Można jakoś przez internet nabyć? Zamówić gdzieś, kupić? Będę bardzo wdzięczna za wskazówki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones