Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz
maciekb80

Żeby zwrócić twoją uwagę <puszcza oczko>.

aviatorka_06

genialny pomysł.

maciekb80

To jak? Umówisz się ze mną czy będziemy tak gawędzić w nieskończoność?

aviatorka_06

No. Theron jest BDB aktorką moim zdaniem, ale wizualnie jej nie lubię.

neo_angin

Cruz dostaje słabe role w amerykańskich produkcjach, występuje w nich bardziej jako ozdoba, niż aktorka. Obejrzyj sobie z nią Volver. Moim zdaniem jej najlepsza rola. Ale nie wiem czy lubisz Almodovara. Theron lubię i lubię ją oglądać, ale ma tak słodką buźkę, że czasami jest nie do wytrzymania. Szczególnie w takim filmie jak Hancock. Może to dlatego, że Cruz lubię, ale ją z przyjemnością oglądało mi się nawet w takim kiczu jak SexiPistols. A Theron kiedy nie występuje w porządniejszych produkcjach jest strasznie irytująca.

aviatorka_06

Theron ma wyższe umiejętności moim zdaniem. Patrz na jej oscarową rolę chociażby. Potrafi dobrze zagrać w słabym filmie ("Prometeusz" chociażby). A Cruz gra zazwyczaj nadmiernie rozwrzeszczane postacie i mnie to wkurza.

neo_angin

Nie widziałam Monstera.
Cruz z powodu swojej typowo hiszpańskiej urody często dostaje właśnie takie role. Polecam ci "Elegię" i "Głowę w chmurach". W tych filmach ma moim zdaniem "normalne" role. W tym drugim dodatkowo występuje u boku Charlize :)

neo_angin

E tam Promek, to co zrobiła w Śnieżce to był przykład bardzo dobrego aktorstwa. Z wyrafinowaniem i wdziękiem zagrała zimną, bezduszną Ravenne dając jej nutkę głębi. Przejmująca, z wyrazem postać, Theron na maxa wydusiła potencjał drzemiący w tej postaci. Nie ma takiej opcji, że nie pojawi się na mojej liście.

Sparow5

Ja o niej zapomniałem, a miałem umieścić xD

neo_angin

< kompletnie zniechęcony do dalszej dyskusji >

Sparow5

Miałem już obstawę kategorii i nie brałem nikogo innego pod uwagę.

moni16

Wybór jest prosty - Penelope Cruz.

moni16

Wybór jest trudny... Theron urzekła mnie rolą Ravenny w "Królewnie Śnieżce i Łowcy", z kolei Cruz była niezapomniana w "Piratach z Karaibów". Natomiast osobiście nie lubię Portman, uważam, że jest strasznie drewniana, nienaturalna, nie potrafi okazywać emocji gestami ani mimiką, poza tym wydaje mi się sztuczna w wywiadach (oczywiście, każdy ma swoje zdanie, a piszę to, żeby nikt mnie nie obrzucał zaraz błotem). Ogólnie to wybrałabym Cruz, tak myślę.

użytkownik usunięty
moni16

Natalie

moni16

Theron!

moni16

Penelope Cruz bez dwóch zdań, nie trawię za to Portman.

moni16

fatalnie zadane pytanie, bo każda ma inny typ urody

moni16

Natalkę ;** Miażdży Cruz i Theron pod względem warsztatu i urody. Niestety da się zauważyć, że zaczyna się brzydko starzeć ;/

LarryTheNinja

Nie zauważyć* - wybacz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones