Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

moim zdaniem Penelope Cruz to jedna z nie tylko najpiękniejszych aktorek, ale również
kobiet. swoim wyglądem, makijażem, mimiką nadaje smak całemu filmowi. najprostszym
przykładem tego będzie przedstawienie jej w dwóch różnych filmach. np: w filmie Allena
"Vicky Cristina Barcelona" gra niezrównoważoną psychicznie Marię Elenę. w znakomity
sposób pokazuje hiszpański temperament, gra po prostu niesamowicie, wszyscy moi
znajomi zgodnie twierdzą, że w tej roli przeszła samą siebie, gdyż pokazała jak nikt inny jak
kobieta bardzo potrafi walczyć w sferze uczuć. w filmie Almodovara "Wszystko o mojej
matce" dla odmiany gra melancholijną siostrę Rosę, która żyje resztkami życia czekając na
śmierć. tutaj znowu Penelope pokazuje niezwykle delikatną stronę kobiety, jest bezbronna
na przeciwności losu. oczywiście mogłabym dalej wymieniać kontrastowość Penelope, ale
myślę, że ludzie którzy widzieli te dwa, oraz inne, filmy doskonale wiedzą o co mi chodzi.

rockie

Taka właśnie jest Penelope. Kocham w niej tez to, że pomimo tego iż mogłaby grać w beznadziejnych amerykańskich filmach, to i tak wybiera Pedro Almodovara. Czysta klasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones