Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Nie lubię jej, ale...

użytkownik usunięty

Nigdy jej nie lubiłem, ale nie lubie najeżdżania fanów Nic na nia dlatego, ze Tom rozstał sie z Kidman. Sam nic nie mam do Penelope jako osoby, ale jako aktorka jest bardzo cieniuka!!

jakby była złą aktorką to by jej nie brali do tylu filmów

Nikki

bzdura!!!! To jaka jest aktorka nie ma znaczenia. Biora do filmow bo jest na topie, na który sie wdarła dzieki Tomowi. Tego typu aktorzy dostaja role bo są gwarancja kasy. Moim zdaniem Cruz gra tak sobie, niczym mnie nie zachwycila, ale specjalnie tez nie zepsula zadnej roli. Mam do niej jeden wielki zarzut, niech sie zlituje i zaprzestanie mowic po angielsku.

użytkownik usunięty
nyaa

Popieram! Jej angielski jest koszmarny! Ten akcent..Brr...
A co do aktorstwa- jest bardzo przeciętna!

Penelope Cruz to dobra aktorka. Może nie nadzwyczajna, ale dobra na pewno. Obejrzyjcie sobie niektóre filmy Pedra Almodovara, w których wystąpiła, a może będziecie mieli trochę lepsze zdanie o niej.

A ciekawe jakbys ty mowil po angielsku jakbys gral w filmach, na pewno jeszcze gorzej niz ona. A po za tym taką ją chcą do filmow i bardzo dobrze!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones