Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Nie jest klasyczna pieknością. (ma b.oryginalna urode) nie jest też oszałamiająca aktorką. Ale ma to coś co przyciąga widza i nie moze oderwać od niej wzroku.

andrzej_25

Ta "b. oryginalna uroda" mnie rozbroiła :D. Tak osobiście to mnie Penelope nie przyciąga i z chęcią odrywam od niej wzrok. :)

Polish

Według mnie to najpiękniejsza kobieta na świecie i basta. :) Piękniutka jest, mmmm. :D

kasta_2

Ha! pare dni temu widziałem VOLVER. I co? I muszę przyznać, że Penelope bardzo ładnie w nim wyglądała mimo swojej 'bardzo oryginalnej urody'. I to jedyny film, w którym mi się podobał jej wygląd. Almodovar to potrafi :P

Polish

Fajna jest, no nie gadaj. Taka filigranowa kobieta i wygląda na namiętną, w końcu płynie w niej hiszpańska krew. (jak żona dotrze do tego wpisu to mam przechlapane :-))

andrzej_25

Żony są po to, według mego zdania, by wciąż na nowo szukać wpisów, co są nie do odszukania...
A o Penelopie mogę rzec tylko jedno: I Bóg stworzył Kobietę.

J__van_den_V_

Zależy jak zrobią Penelope. W "Blow" mi się nie podobała, w "Vanilla sky" też nie. Ale w "Volverze" piękna :P.

andrzej_25

ja dopiero po Volver ją doceniłam- podobała mi sie jej gra.

Anouk_4

moim zdaniem w Vanila sky wyglądała cudownie!!!!!!!!!! i musze dołączyć sie do zdania, ze ma oryginalną urodę, która przyciąga-to hiszpańskie coś-Ole!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones