Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

To nie żart, ani prowokacja. Choć roi się tutaj od wielu takich tematów. Np. Pe vs Kasia Cichopek. Do sedna. Chciałbym poznać Waszą obiektywną opinię. Jestem zdania, że Penélope bije Miley pod każdym względem. Od urody, przez charakter, aż po aktorstwo. Lecz jawią się głosy, które próbują to podważyć. Zapraszam do dyskusji.

użytkownik usunięty
Troublesome

po awatarze sądzę, że jesteś fanką Penelope, więc nie wiem skąd ten temat.
nie zauważyłaś jeszcze, że tutaj porównuje się albo pary aktorskie na tym samym/podobnym poziomie albo, żeby specjalnie pokazać brak talentu jakiegoś aktora, zakłada się tematy typu: "Penelope vs. Kasia Cichopek", "Brad Pitt vs. cała obsada Dlaczego ja?", czyli dwójki kompletnie innych pod względem warsztatu aktorów?

Jestem mężczyzną. ; )

Żadnych głębszych znaczeń. Być może jestem zbyt zaślepiony Penélope. Dlatego chcę poznać obiektywną opinię. Wiem, niecodzienne porównanie, ale tego wymaga sytuacja.

użytkownik usunięty
Troublesome

jej, przepraszam. nazwa taka uniseks, a awatar z Penelope.. poniosło mnie z tą fanką :)

Wiem wiem, przyzwyczaiłem się do Pe w awatarze i w ten sposób wszyscy sugerują się tym. W sumie nie przeszkadza mi to. heh ; D

użytkownik usunięty
Troublesome

ale awatar bardzo atrakcyjny :)

Wiadomo - Penélope. : D

Troublesome

A gdzież to jawią się takie głosy?

Obssesion

Dochodzą do mnie przeróżne sygnały z eteru. : )

Troublesome

Oczywiście, że Penelope. Ładniejsza od Miley Cyrus napewno, aktorstwo oczywiście lepsze od niej - sam fakt, że grała w ok. 50 filmach, a cyrus w 10 (?) czyni nią lepszą aktorką pod względem doświadczenia. Cichopek w 1odc M jak Miłość była no....słaba?(xd)
Dzisiaj oczywiście też nie da się jej oglądać. ale napewno gra dużo lepiej niż za czasów swoich początków. Pozatym Penelope zdobyła Oscara więc to czyni nią już rewelacyjną aktorką, jak i wszystkich aktorów(ki) którzy zdobyli oscara, bo czyni on ich rewelacyjnymi aktorami i sugeruje on już, że mogą oni tak zrobić by zagrać oscarowo a nie malinowo.. Lubię Penelope i tyle xd Pozdrawiam

Nemesten

Dziękuję za opinie, o to chodziło i również pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Troublesome

Hmm...nie mogłeś porównać Penelopę do jakiejś lepszej aktorki? Miley to przy niej totalna amatorka.

Ty to wiesz, ja to wiem, ale są tacy, którzy twego nie wiedzą. : )

użytkownik usunięty
Troublesome

Serio?

Serio serio. ; P

użytkownik usunięty
Troublesome

Uuu.... nie do wiary ;)

Najpierw Roswell, później Majowie(tutaj raczej odwrotnie), teraz to. Człowiek boi się kolejnego dnia, bo nie wie co z nim nastanie. heh ;p

użytkownik usunięty
Troublesome

Prawda, prawda.

użytkownik usunięty
Troublesome

Masz rację, niektórzy jednak w to wątpią ;)

Mają wolną wolę czy co tam im Bóg dał, więc niechaj błądzą. Pozostaje cieszyć się, że my znamy prawdę i w niej trwamy. ; D

użytkownik usunięty
Troublesome

uroda cruz. talent miley POWAZNIE.

użytkownik usunięty

No co ty... Masz na to jakieś argumenty?

użytkownik usunięty

cruz jest jedna z najbardziej przereklamowanych aktorek. jej postacie nie maja glebi (a przynajmniej ona nie umie jej ukazac). nadekspresja
miley cyrus przynajmniej umie spiewac (choc repertuar ma zje.bany) i jakos sobie radzi w roli hany montany. przynajmniej nie bierze sie za cos czego nie potrafi

według ciebie Miley ma większy talent od Penelope , ?
Penelope gra w prawdziwych filmach, a nie w durnym serialu dla dzieciaków
i filmach na takim samym poziomie co Hannah montana




Penelope jest jeszcze piękną kobietą im starszą tym piękniejszą
a Miley , ma dopiero 19 lat i już biję od niej sztuczność,



użytkownik usunięty
Anda00

nie wiem. miley nigdy nie miala takiej szansy jak np penelope w barcelonie
co z tego ze gra w porzadnych filmach kiedy jej to nie idzie. w las vegas parano byla beznadziejna
miley nawet jesli nie umie grac nie bierze wymagajacych rol i nie obnaza tak swego beztalencia. penelope radzilabym to samo

bo Miley nikt nawet nie proponuje poważniejszej roli ,
bo nawet w takim lekkim repertuarze można pokazać się z dobrej strony
a ona robi to strasznie sztucznie

Penelope ma talent, ale jeśli tego nie widzisz to twoja sprawa




użytkownik usunięty
Anda00

no i zajebiscie. koniec dyskusji

Troublesome

Ja tam wolę Cruz :)

Troublesome

Ty a może załóż kolejny debilny temat ... Filip Bobek vs Justin Bieber ?

Troublesome

miley jest ladniejsza napewno w tym ja bije.

damianho15

Penelope jest piekną kobietą, a nie takim podlotkiem jak Miley

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones