Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Witam, zainteresowana fragmentem filmu puszczonego w sklepie z rtv/agd szukam tytułu produkcji, w którym Penelope Cruz znajduje się z mężczyzną w jasnym, białym pomieszczeniu. Wygląda to tak, jakby nad nimi wisiały prześcieradła, jest to scena łóżkowa. Nie jestem w stanie powiedzieć kim jest ten mężczyzna, ale miał z tego co pamiętam zarost. Bardo proszę o jakiekolwiek sugestie :)

arbuzowa007

Już znalazłam :D Można usunąć ten wpis.

arbuzowa007

i co to był za film? :)

Sparow5

Adwokat :) Ma kiepską średnią na filmwebie ale opinie są różne, niektóre świadczą o tym, że naprawdę warto go obejrzeć. Ja rzecz jasna nie mogę sobie tego odmówić i sama ocenię :P

arbuzowa007

Kto sam nie ocenia, ten własnego gustu nie ma ;D A sama Penelopka, która jest bardzo urodziwą kobietą ( aktorsko mniej mi sie podoba ;d ) pokazała jeszcze co nieco w Elegii mrrr

Sparow5

Elegię też chętnie obejrzę :D z pierwszym Twoim zdaniem niestety muszę się zgodzić :P

arbuzowa007

przerwane objęcia - jest tam kilka scen w temacie

cichy_5

Cichy_5, oglądałam jakiś czas temu. Świetny film!

arbuzowa007

W Szynce(nie mylić z szynkiem) Penelopka kopuluje z Bardemem. Zapamiętałem, że była bardzo seksowna, ale zapewne wyidealizowałem to - tak więc różnie może być. Ja tego filmu już nie obejrzę, bo nie chcę niszczyć dobrych wspomnień. ;p

arbuzowa007

otwórz oczy

arek2010

Nie, "Adwokat"

arbuzowa007

Ja też szukam filmu
Matka- piękna kobieta wygrywa konkurs na najpiękniejszą matkę w czasie wakacji, mąż policjant strasznie zazdrosny, mają córkę i syna, facet ma napady agresji, w końcu ona odchodzi z dziećmi, tuła sie od jednego faceta do drugiego, szuka szczęścia, a dzieci tułają się za nią. Są to głównie wspomnienia jej syna z dziecinstwa. Syn, nauczyciel budzi się pod szkołą, za namową siostry jedzie do ich umierejącej ekscentrycznej, nieporadnej matki. W trakcie wizyty okazuje się że ich matka ma jeszcze syna z byłym pracodawcą. Wszyscy uważają matkę za wspaniałą kobietę, odbywa się nawet jej ślub z jakimś dziadkiem z tego domu pogodnej starości. Generalnie film skupia się na tym jak niestabilne było dzieciństwo faceta i jego siostry przez brak porozumienia pomiędzy rodzicami i trybem życia ich matki, która że względu na powalajacą urodę żadnemu mężczyźnie nie pozostawała obojętna.
Sun dostał kasę od ciotki i poszedł w świat, jego siostra bardzo wcześnie wyszła za mąż o co obwinia brata(że ją zostawił w tym zwariowanym świecie matki)