Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Nie wiem co wy w niej widzicie?? Szczurowaty paszczur! Widzieliście jej zdjęcia bez makijażu? A nawet z makijażem np w reklamie farby do włosów Loreal? Tam dobrze widać, że ma niesymetryczną twarz. Nie piszcie tylko, że leczę kompleksy bo uważam, że inne aktorki są duuuużo ładniejsze.

marticzka

Dziewczyno, ile Ty masz lat, że jeszcze się nie dowiedziałaś, że KAŻDY człowiek ma niesymetryczną twarz? Ehh...

Ile się jeszcze pojawi takich durnych postów?

risatta

co to jest szczurowaty paszczur? -.- wracaj do szkoły, dziecko.

marticzka

Marticzka, miałaś pisać o Penelope, nie o sobie.

marticzka

marticzka, pokaż swoje zdjęcie, to ocenimy (rzekomą symetryczność) i porównamy ;)

marticzka

No masz rację....jest brzydka! ale mnie to zwisa!

marticzka

Symetria jest dla idiotów.

markac

dla Was brzydka, dla mnie wręcz na odwrót. ma cudną urodę, która przyciąga uwagę :)

marticzka

I tylko dlatego dałaś jej 1/10? Ach, te kompleksy...

marticzka

nie obchodzi mnie czy jej twarz jest szczurowata albo niesymetryczna! czasami bywa tak, że kobieta absolutnie symetryczna, piękna, do której urody nie można się przyczepić w żadnym aspekcie jest po prostu nudna, niczym nie zniewala, nie ma magii i seksapilu... natomiast Penelope - i co najlepsze piszę to jako heteroseksualna kobieta - po prostu przyciąga wzrok, jest niesamowicie erotyczna, aż chce się z nią zgrzeszyć. jesli chodzi o talent to raczej wiele o niej świadczy bycie muzą Almodovara = cudownego reżysera, który zapewne nie angażowałby do swoich filmów beztalencia:)

marticzka

może trochę za ostro się o niej wypowiadasz, ale jako przedstawiciel płci brzydkiej powiem: nie pociąga mnie i nie wiem czym się zachwycacie? jej twarzy się rzeczywiście nie zapomina, co nie zmienia stanu rzeczy, że nie jest to piękna twarz, przynajmniej nie klasycznie piękna.

Picard

przepiękna , mogłabym być z nią ;> ;p

marticzka

OKROPNAAAAAA!!!!! i może nie byłabym tak negatywnie nastawiona, gdyby dosłownie WSZYSCY się nią tak bezkrytycznie nie zachwycali!!!!

czy to ma być jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie??
http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/penelope-cruz/penelope-cruz-20070612-2689 28.jpg
proszę was...

użytkownik usunięty
stefcia_emi

kiedyś widziałam jej zdjęcie przed i po obróbce... na tym przed miała piegi, była naturalna, kobieca i podobała mi się baaardzo :) na tym zdjęciu też mi się podoba - chciałabym, żeby moje "nieudane" zdjęcia tak wyglądały ;)

marticzka

Ludzie nie są symetryczni, nie tylko jeśli chodzi o twarz, ale o całość. Kobiety mają często np. jedna pierś większą, jedna mniejszą. I to widocznie. Mi się wydaje, że penelopa jest ładniejsza niż te rzekomo `symetryczne` aktorki bo jest naturalna...

SheIsAFireFighter

Piekna i wspaniała aktorka .

marticzka

Według mnie jest wspaniałą aktorką, a nie supermodelką, którą musi wszędzie mieć wszystko równe. Poza tym ma oryginalną hiszpańską urodę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones