Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

... chciałabym tylko zaznaczyć, iż aktorki każda w jedną nie muszą być piękne jak modelki. a i coś jeszcze. rozumiem, że dla was wspaniałym przykładem piękności będzie taka Uma Thurman czy seksbombowe Kóliczki Playboy'a - Holly Madison weźmy. Ale każdy z nas ma inny gust. I nie musicie wyzywać od brzydot i głupich. Penelope jest według mnie świetną aktorką, a i co do urody nie mam zastrzeżeń.

SabineThirteen

I ja również uważam, że Penelope jest świetną aktorką (tutaj chyba każdy się zgodzi) , poza tym jest przepiękna, mogę nawet powiedzieć, że idealna.

coldclove

podbijam temat :D i zgadzam się z wami hihihi coś za dużo tu trolli się pojawiło :/

SabineThirteen

zgadzam się , Penelope jest piękna kobietą,

SabineThirteen

Też mi odkrycie, podzielisz się jeszcze jakimś spostrzeżeniem? ; D

Troublesome

Mhm, nie każę Ci tego komentować, Troublesome naprawdę. Pozdrawiam.

SabineThirteen

Ok. Pozostanę przy samym czytaniu. Czekam na kolejne odważne konstatacje i również pozdrawiam. : )

SabineThirteen

Absolutnie się zgadzam, jest świetną aktorką! Uroda to uroda, nie musi być piękna, chociaż uważam, że jest ładną kobietą :>

użytkownik usunięty
SabineThirteen

Penelope jest piękna! Niektórzy ludzie chyba nie wiedzą co znaczy słowo "brzydka" i za bardzo nim szafują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones