Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

tak się zastanawiam, którą z tych aktorek wolicie? zarówno w kategorii talentu aktorskiego, jak i urody?
bo zdania moich znajomych są bardzo podzielone.
ja w 100% jestem za Salmą...

tylko żeby tu nie wybuchła jakaś wojna na poduszki fanclubów obu pań ;P

kitket555

a ja wolę Penelope :P
ale zdjęcie na fw okropne;/

basia990

popieram już gorszego nie można było znaleźć na prawdę :/

Effendie

Zdecydowanie Penelope jest lepsza, pod względem talentu, urody i w ogóle ... ;)

sylwia44

Salma i sie nie kłucić jest łądniejsza lepsza aktorka. Penelope talentem nie grzeszy

parloleki33

co Ty możesz wiedzieć o talencie filmowym jak Ty nawet zdania nie umiesz poprawnie napisać pisze się kłócić nie kłucić skoro Salma jest lepsza to podaj kilka tytułów gdzie się ten jej talent ujawnił

Effendie

Pisałem szybko i mi sie pomyliło wielkie halo.A co do filmów to : Frida Desperado Od zmierzchu Do świtu Po zachodzie słońca, sporo jeszcze, ale nie mam czasu ty wymień te z Penelope oprucz tego co idzie i kwiaty więdną bo to kicha.

parloleki33

oczywiście nie przeczę, że Salma jest niezła ale w sumie czy jest sens zaczynać kłótnie skoro i tak ani ja Cię nie przekonam do Penelope ani Ty mnie do Salmy :p a co do filmów: "Otwórz oczy", "wszystko o mojej matce", "vanilla sky", "volver", "women on top" też w miarę i kilka innych :)

kitket555

Salma Hayek, bo ma większe cycki :)

WielkiSzu

:) Hayek jest bardziej zmyslowa - ot chocby kultowy taniec Santanico Pandemonium w "od zmierzchu.." :) . Ja jednak sympatyzuje z Penelope, zarowno jesli chodzi o urode jak i grę.

wojteck

Penelope GÓRĄ!!! Jest śliczna i super gra!!! A Hayek to sterta słoninki :D ;p

sylwia44

Salma! Salma! Salma.I tyle yle yle<za krótki>

kitket555

zdecydowanie Peneope! Salma też jest piękna, ale Penelope jest oryginalniejsza. Wygląda pięknie napet w przerażających stylizacjach - moim zdaniem :)

kitket555

Salma jest bardziej do polubienia, Penelope do podziwiania, a obie dobrze grają:)

fifty- fifty

mister_Y

Salma :)

King_SX

Penelope

kitket555

Penelope Cruz - ma uroczy akcent :-))

stasiu_no1

Sorry, ale Penelope jest wredną modliszką i mojego faceta nie zostawiłabym z nią samego nawet na pół sekundy...
A salma ma bardzo kobiece kształty i scena z "od zmierzchu do świtu", w której tańczy z wężem już jest kultowa. A jakaś scena z penelope??? Hmm... hmm... hmm... Oglądałam kilka filmów z nią i jakoś nic mi nie przychodzi do głowy...

I_am_a_Bad_Girl

Jak mawia Doda: "w związku z powyższym" zdecydowanie Salma.

I_am_a_Bad_Girl

BUAHAHAHAHA napisałbym jakiś zjadliwy komentarz ale i tak mam już zakwasy na brzuchu ze śmiechu :D no ale czego się spodziewać po fance dody...

Effendie

Jedyna rzecz, która mnie łączy z Dodą to imię. Zawiedziony?

kitket555

Jeśli chodzi o urodę to wolę Salmę. Penelope ma zbyt nabrzmiałe usta, zwłaszcza górną część i ma za małą przerwę pomiędzy górną wargą a nosem co ją bardzo szpeci niestety. Jeśli chodzi o talent to chyba na równi.

kitket555

.wg obie są piękne i utalentowane, ale to Penelope ma więcej szczęścia jeśli chodzi o role - z jednej strony może wyglądać jak jakieś zahukane chuchro, a z drugiej jak wamp.. Salma w tym względzie jest pokrzywdzona i nawet rola Fridy jej nie pomogła :(..

użytkownik usunięty
kitket555

Obie są dobrymi aktorkami.
Ale w kategorii urody wygrywa Penelope. Salma, chociaż ładna (nie urażając nikogo) wygląda czasem jak przykurcz w sukienkach.

kitket555

Salma! nie ma tu co porownywac...Nie wiem ja nie znosze Penelope, jest dla mnie sztuczna. Skrzeczy strasznie co tez mnie drazni i ten jej akcent...

kitket555

Tylko Penelope ;D Jest bardziej utalentowana, madrzejsza, i oczywiscie ladniejsza. Salma to calkiem wyglada jak taki babochlop!

użytkownik usunięty
glow

Zdecydowanie Salma pod każdym względem!!

Oczywiście, że Salma!

kitket555

wiec po co wchodzicie do penelopy na forum jak milujecie tego babochlopa?

glow

ponieważ można lubić więcej niż jedną osobę. można tez lubić kogoś bardziej lub mniej, ktoś się też może bardziej lub mniej podobać. zerknij też na tytuł tego tematu. osobiście lubię zarówno Penelope jak i Salmę, choć pewnie wyda Ci się to niemożliwe :D a wolę Salmę, tylko mnie za to nie zabijaj :)

R_E_B_E_L

POd względem urody, jak i talentu Penelope jest lepsza.

kitket555

Dla mnie Penelope - za talent! Chyba najbardziej przekonała mnie co do oceny talentu w Gothice.
Hayek jest bez wątpienia ładniejsza, ale chyba razczej nie ma szczęścia do dobrych filmów, w których pokazałaby coś więcej niż ciało. Bo wybaczcie, ale "Desperado", "Od zmierzchu..."itp. to nie są filmy wysokiego lotu...
Co innego "Czas Motyli"...
Z resztą, każdy ma prawo do własnego wyboru...

kitket555

Chyba się w wynikach nie pomyliłem, niektórzy niezbyt się określili:
Salma Hayek - 14
Penelope Cruz - 12 (w tym mój głos) ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones