Peter Gabriel

Peter Brian Gabriel

8,2
382 oceny muzyki
powrót do forum osoby Peter Gabriel

Po rewelacyjnym "Scratch my back", nie mogę się doczekać na "I'll scratch yours".Czy może wiecie kiedy będzie wydany ten album?Mimo że to aranżacje innych artystów Jego piosenek, czekam z niecierpliwością. Dla mnie Peter Gabriel to GENIUSZ, do jego muzyki trzeba dojrzeć. Mała wiadomość do Sieku, odezwij się Stary Draniu, strzałka Patryk z Foxa.

Duxon

Przepraszam, ale nie wiem kiedy wychodzi nowy album Petera, ale cieszę się, że założyłeś temat. Podzielam twoje zdanie, że do jego muzyki trzeba dojrzeć. Jaka jest twoja ulubiona piosenka?

Sorrent

Nie mam jednej określonej, zależy w jakim nastroju jestem. Chociaż uwielbiam słuchać ostatnio Secret World wersję koncertową, świetna Down to Earth z Wall-E, Signal to noise obie wersje, Make tommorrow, oczywiście Biko, Red Rain i piosenka od której zaczęła się moja fascynacja twórczością i podziw do Petera Solsbury Hill. Ale tak jak wspomniałem jest wiele innych, których uwielbiam słuchać, tak naprawdę słucham Petera całymi albumami, bardzo rzadko tylko jednej piosenki. Marzę żeby znów wystąpił w Polsce:)))

Duxon

Też uwielbiam Petera. Miałem takie szczęście, że mogłem zobaczyć go na żywo w Londynie podczas promowania Scratch my back. To było niesamowite. Czekam z niecierpliwością na nowy album:)

karnifex

Cholernie Ci zazdroszczę. Tak po cichutku liczę, że mnie ten zaszczyt również dostąpi:) Pozdrawiam fanów Petera:)))

Duxon

Wszyscy pisza o solowej karierze Gabriela, ktora jest swietna. Ale przeciez prawdziwe arcydziela tworzyl jako szalony lider zespolu Genesis!

Dman

tak jest , z Genesis jest fenomenalny

Duxon

Wlaśnie wyszedł nowy album - The New Blood . Miałeś założyć konto na facebooku pałko!

Sieku

Facebook to twór szatana, cały czas kusi, ale ja się opieram. Album już mam, dzisiaj premiera na dvd i blu-ray koncertu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones