Peter JacksonI

Peter Robert Jackson

8,5
12 134 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Jackson

Jeśli Silmarillion ma powstać może go zrobić tylko Peter Jsckson!

niewiem_6

Dokładnie tak. Tylko z zastrzeżeniem, że on od samego początku będzie miał pełną kontrolę nad projektem (tak jak było w przypadku Władcy Pierścieni). Bo przy Hobbicie zastał rozpapraną robotę przez Del Toro, który po dwóch latach pracy doznał olśnienia, że jednak nie podoła reżyserce...

Luis Garcia

Niestety to nie prawda. Del Toro miał naciski ze strony innych wytwórni, którym obiecał film. Ze względu na przeciągające się prace na Hobbitem musiał zrezygnować, z czego było mu bardzo przykro. Polecam obejrzeć dodatki do Niezwykłej Podróży :)

niewiem_6

Ten Silmarillion o czym byłby ten film ? Jestem bardzo ciekaw :P

Przemas888

smiliarion bylby o poczatkach srodziemia czytałem troche smiliarion o powstaniu adry i melchiora i jak powstał sauron było by wyjasnione wogule rzeczy zanim jeszcze pierscien powstał to byłby super film ale nie nakrecom tego bo tolkien nie zdobził die na ekranizacje nie wyraził praw autorskich do smilarionu a jego syn tez nie wyraził zgody zarzadał kwoty tak duzej za prawa autorskie do smilarion ze zadne studio by sie nie zgodziło

Przemas888

Silimarol to takie tabletki na niestrawność.

niewiem_6

A ja nie widzę sensu kręcenia Silmarillionu... Przecież to są swoiste Kroniki Ardy -jej powstania, i zbioru co ważniejszych wydarzeń w jej dziejach. No nie mogę sobie tego wyobrazić, w jakiej to niby formie miałoby powstać... I kilka sezonów serialu nie wystarczyłoby tutaj, żeby przedstawić widzowi co ważniejszych bohaterów, oraz ich losy w danych epokach :o Kto czytał Silmarillion ten wie o czym piszę :) Obawiam się, że reżyser który by się tego podjął, z góry skazany by był na porażkę, heh...

Najlepszy opcją w przypadku Silmarillionu byłoby, żeby powstało to w formie jakiegoś audio book'a, który okraszony byłby pięknymi ilustracjami Alan'a Lee i John'a Howe'a do wydarzeń, o których mówiłby lektor... Serio ! Inaczej sobie tego nie wyobrażam :) A nawet w takiej formie, to byłoby tak rozległe, że zajęłoby dziesiątki (jak nie setki) godzin... Obawiam się, iż każdy zdrowo myślący fan twórczości Tolkiena, doszedłby do podobnych wniosków co te, które tu w/w, hehe :)

PozdRoo !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones