Phillip Noyce

6,8
1 201 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Phillip Noyce

Jak dla mnie nkręcił narazie jeden świetny film - "Polowanie na króliki" oraz trzy mniej lub bardziej udane filmów czyli "Martwą ciszę", "Czas patriotów" i "Stan zagrożenia"bo reszta (nakręcona w USA) to lipa jak np. "Sliver" czy "Kolekcjoner kości".

Kilinski

A oglądałeś "Rozpalić ognień"? Naprawdę dobry film.

_Pablos_

Hmm własnie nie :) tak samo Spokojnego Amerykanina więc może przydałoby się zmienić ocenę o Australijczyku.

użytkownik usunięty
Kilinski

Niczego nie trzeba zmieniać.Przeciętniak.Po tym jego wybryku pt SALT,jego notowania w branżny filmowej spadną jeszcze niżej.Krytycy go zniszczą,a publika wyśmieje.Będzie musiał się dobrze postarać,żeby wybrnąć z tego dołka w który sam się wpakował.

Kilinski

Miał naprawdę niezły 2002 rok - dwa dobre filmy ("Polowanie na króliki" i "Spokojnego Amerykanina") - i miałem nadzieję, że podąży tą drogą, ale on powrócił do realizacji filmów sensacyjnych, niestety. :/

Kilinski

Wg mnie, jeden z najsolidniejszych reżyserów w Hollywood.

Kilinski

Jeden z najlepszych jeśli chodzi o sensacje! Czas Patriotów i Kolekcjoner Kości to filmy wybitne w swoim gatunku!

LeoMessi86

Sprawny rzemieślnik. Wybitne ? Co w nich wybitnego jeśli możesz wyjaśnić.

Kilinski

U mnie ma dozgonną wdzięczność za "Ślepą furię" w swojej klasie jest to bardzo dobre kino

Kilinski

"Sliver" właśnie obejrzałem i jest super, ma piękny klimat lat dziewięćdziesiątych, reżyseria na bardzo wysokim poziomie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones