PinkI

Alecia Beth Moore

7,1
507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pink

Ona zasługuje na 200 no ale można tylko 10.Ona jest super!Uwielbiam ją!!!

Vicious_2

Heh, a ja jej nie dam żadnej oceny irytuje mnie to że najlepszych zespołów muzycznych niema na fw.

Deidara

ta strona sie nazywa FILMweb a nie MUSICweb, wiec tu sie ocenia talent aktorkski a nie muzyczny... żałosne, jak mnie to wkurza...

Black_Martini

Zgadzam sie z przedmowca. Ta kobieta wogole nie powinna znalesc sie na tej stronie !!!
Dalem jej 2/10 bo zagrala w przynajmniej kilku filmach ( Np. Arash ma zerowa filmografie :O)


Vicious_2

Niech da mi dupy do dam jej 10 ;p hehe xd

astok0

Nie bądź wulgarny :p
Fajna piosenka i całkiem niezła aktorka W Katakumbach zagrała nad wyraz dobrze! Żadna tam Oscarowa rola, ale nie było sie czego czepiać- bardzo naturalna.

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

w sumie teledyski robi tez bardzo na poziomie - moze zaryzykuje, ale jezeli chodzi o fabule, to dorownoje, a nawet probuje przegonic Jacksona.

Vicious_2

Nie dam jej 10 ani 1 bo nie widzialam jej w zadnym filmie ale jej najnowsza plyta calkiem calkiem ;D

rubia1b

Za jej muzyka niezbyt przepadam, czasami posłucham jej muzyki jak leci w tv ale nie żeby tak na codzień, ale Aktorka z niej fajna dałam 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones