PinkI

Alecia Beth Moore

7,1
507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pink

Moim zdaniem Pink jest bardzo dobrą piosenkarką. Na początku myślałem, że Pink jest kolejną popową lalunią, a tu proszę. Pink okazała się zdolną piosenkarką. Pink w przeciwieństwie do: Beyonce, Miley Cyrus, Paris Hilton, Lady Gagi i Rihanny, ma głos i talent. Jej najlepsze piosenki to: Family Portrait, Stupid Girls, U + Ur Hand, So What, Sober i Please Dont Leave Me - te utwory sa fenomenalne, ale jej utwór pt. "Funhouse" kompletnie jej nie wyszedł, ale to nic.
Pink ma ode mnie 8/10

krytyk_muzyczny

zgadzam się Pink jest świetną piosenkarką, a piosenki typu "Stupid Girls" , "Family Portrait" , Dear Mr. President" powinno się puszczać na okrągło ponieważ są to piosenki z przesłaniem. Jeśli chodzi o teledysk bardzo mi się podoba "Please Don't Leave Me", ponieważ jest bardzo zabawny. Co do jej zdolności aktorskich wstrzymam się z opinią do momentu obejrzenia jej filmów

gotfather

moim zdaniem jej najlepsze piosenki to : '' Stupid Girls'' , ''F**kin' Perfect'', ''Please Don't Leave Me'' !!!!!!!!! I jeszcze bardzo mnie zszokowało to, że podkładała głos Glorii w ''Happy Feet'' ponieważ po obejrzeniu tego filmu stwierdziłam , że głos glorii był najfajniejszy !! BRAWA DLA P!NK !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones