Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Potrafi być zabawny, jak i poważny, lubię go, niby zawsze taki sam, ale inny, a to sztuka. Ciekawe, jaki byłby ufarbowany na czerń??? :-)))) Co do reklam, każdy musi płacić rachunki, aktorzy też, a dla tych, którzy gardzą aktorami grającymi w reklamach, mam pytanie: Co byś zrobił za milion złotych? Jeden się sprzeda, jak ktoś tyle da, inny nawet zabije, albo okradnie, a...aktorzy uczciwie i solidnie reklamują, w czym tu problem?

maria2007_filmaniak

Ja go lubię jako aktora- prywatnie nie znam więc nie oceniam. Uważam że jest naprawdę dobry skoro równie przekonująco potrafił zagrać papieża, szefa gestapo czy uwodziciela. To są trzy totalnie różne charaktery i osobowości a mimo to kiedy oglądam go w którejś z tych ról nie widzę w nim postaci, którą grał wcześniej. Według mnie to wielka sztuka więc szacunek dla niego!

maria2007_filmaniak

Fajnie czytać pozytywne opinie o Piotrze ;)

karolina922

Zasłużył:)

NIKA002

No tak :)) ale niestety nie wszyscy to doceniają bo ostatnio czytam tu dużo negatywnych opinii.

karolina922

Bo ludzie oceniają go głównie przez pryzmat życia prywatnego zapominając że to forum filmowe i jako aktora powinno się go tutaj oceniać. A tak w ogóle mam dwoje znajomych którzy w dwóch różnych sytuacjach poznali Adamczyka i na obojgu zrobił bardzo dobre wrażenie:)

NIKA002

No ale co ludzie mają do jego życia prywatnego? robi coś złego? bo moim zdaniem nie ;) ja właśnie uważam że w rzeczywistości jest sympatycznym człowiekiem mimo że go nigdy nie spotkałam

karolina922

A nie wiem:P Właśnie przecież nie robi facet nic złego. A założę się że Ci co go krytykują pewnie się zachwycają artystami których po co drugim koncercie trzeba odwozić albo na odwyk albo na izbę wytrzeźwień.

NIKA002

No pewnie tak ;)
Ja słuchając wywiadów z Piotrem stwierdzam że prywatnie jest bardzo miły i sympatyczny.

karolina922

Oo jak miło czytać pozytywne komentarze.. Uwielbiam tego aktora i myślę, że znajdzie się jeszcze więcej ludzi, którzy go podziwiają.. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones