Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Przejadł sie wszystkim podobnie jak Szyc i Karolak.Grają w każdym gniocie obojętnie czy kinowym lub telewizyjnym.
Powaga juz lepiej się ogląda programy o gotowaniu.Niż kolejne produkcje z tym panem.

hubertzn

jeden z lepszych polskich aktorów z brakiem szczęścia do dobrych filmów, to tyle w temacie

hubertzn

Dzięki , że napisałeś to za mnie ! . Zaistniał jedynie dzięki roli JP II . Biorąc pod uwagę przywiązanie Polaków do osoby BŁ. Karola Wojtyły PRZYPUSZCZAM ,ŻE KAŻDY , KAŻDY aktor odniósł by w tej roli sukces. Nawet Mroczków dwóch , o ile przyjmiemy ,że to aktorzy..
Można mówić o "cudzie ". Wystarczyła biała , papieska szata i z mizerii i narodziła się "gwiazda ".

hubertzn

co otwieram lodówkę to w niej papież. nie to zebym gościa specjalnie nie lubil, ale ostatnio widzę go w kazdym filmie, czy to rola ss-mana, czy komedia czy glupi serial, za dużo. ble

użytkownik usunięty
hubertzn

Powiedz to FanceKina0016 to zabije Cie samym spojrzeniem. A co do postu zgadzam się. Jest dość mdły, co prawda lepszy od Szyca, ale grywa ciągle w gównianych produkcjach i większość ludzi ma go dość, na czele ze mną.

hubertzn

To jest tak: młody , dobry aktor gra sobie i gra i nagle trafia do TVN i przestaje być młodym dobrym aktorem. TVN to jedno wielkie szambo, w którym topi się coraz więcej polskich aktorów. Kiedyś bardzo Adamczyka lubiłam, ale od kilu lat nie mogę na niego patrzeć, bo wszędzie go pełno.

altair_daniluk129

koszmarnykarolek- mógłbyś się w końcu od mnie odczepić.. Ja nie kwestionuje tego co ty lubisz.. To, że ja mam inne zdanie niż ty, nie oznacza, że musisz mnie wytykać na forum publicznym. Rzeczywiście jesteś koszmarny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones