Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 902 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Wpisujcie nazwiska polskich aktorów którzy są bardziej denerwujący. Gdy go widzę, a jeszcze gorzej - słyszę, od razu tracę humor.
Jest w nim coś przez co flaki mi się wywracają :P
Sytuację pogorszyła się jeszcze, gdy zagrał w filmie o młodości lolka, wokół którego to filmu narósł już mit iż to największe dzieło filmowe milenium, przynajmniej w Polsce... poprawne politycznie stacje telewizyjne puszczają wywiady z adamczykiem, w których ten powtarza jakieś frazesy najczęściej właśnie o lolku, jego zbawczej misji etc., doprowadzając mnie do rozpaczy ;(

Beermeister

bracia Mroczki są najbardziej denerwujący

Kasiek_haz

Racja, zapomniałem o nich. Kiedy zaczynało się M jak Miłość próbowałem to nawet oglądać, ale głównie przez tych 2 zrezygnowałem przed końcem 1-go sezonu. W przypadku Adamczyka można chyba mówić o jakichś talentach aktorskich, w przypadku mroczków - niestety ;( + to że po prostu doprowadzają człowieka do pasji!
W ogóle ci wszyscy aktorzy "młodego pokolenia", których mamy przecież mnóstwo np. we wspominanym już M jak Miłość to nieporozumienie...

Kasiek_haz

nie ma gorszego aktora niz adamczyk!! no moze steven seagal i ksiadz rydzyk - na nich tez nie moge patrzec:) jedyny plus dla adamczyka to "Ciało" ale tylko dlatego ze to spoko film. pozdro

krotens

....sorki! zapomnialbym!! gorszy od piotra jest tylko rysio lubicz z "klanu"
ps. to ze nie uzywam duzych liter i polskich znakow nie oznacza ze nie umiem. poprostu moje wrodzone lenistwo i niechec do piotrusia nie pozwalaja mi na to.
pozdro da wszystkich adwersarzy piotra adamczyka

krotens

zgadzam sie w 100%, adamczyk jest dla mnie nie do zniesienia, nie wiem dlaczego ale słuchanie jego wypowiedzi (w wywiadach, czy filmach) męczy mnie,
zgadzam się również że jedyną fajną role zagrał w filmie Ciało
niestety ale dla mnie on jest najbardziej irytującym aktorem, wole dwóch Mroczków (chociaż do aktorstwa im daleko) niż jednego Adamczyka.

Kasiek_haz

Dla mnie Adamczyk jest OK, ale Mroczków nie trawie, jak ich widze to od razu mam odruch wymiotny, bo takich maślaków w zyciu na oczy nie widziałem, zresztą wesołowski z na wspólnej nie jest lepszy hehe

Beermeister

eeee.... szkoda gadać... może ty chory jesteś, ja bym na twoim miejscu poszedł do lekarza może coś jest nie tak z twoimi jelitami, wedłum mnie powinnieneś się zdrowiej odżywiać :)

Pozdrawiam i zdrowia życzę, STING K.

PS. "Lolek" przydałoby się napisać z dużej litery, chociażby przez szacunek :/

użytkownik usunięty
Beermeister

1.Bliźniacy,aż chce się wyć!!!To przez nich przestałem płacić abonament
2.Grażynka z Klanu(ta od Rysia)
3.Ryśku(ten od Grażynki)(umyjcie rączki dzieci)kto mu dał dyplom? Zobaczcie go w Panu Tadeuszu.Żałość bierze.
4.Iza Trojanowska-dno totalne.
4.Segda-żmija w każdej roli,ma coś dziwnego w wyrazie twarzy
5.Cała reszta serialowych aktorów!?(z wyjątkiem niektórychZłotopolskich)
A Adamczyk ma potencjał,tylko nie ma go gdzie wyzwolić,choć w Chopinie dał próbkę.

Beermeister

ah, zapomniałbym o Kaji "rudej k..." paschalskiej! (LOL)
Za Lolka z małej litery przepraszam, byłem wtedy trochę poirytowany szaleństwem jakie zapanowało po Jego śmierci, chyba napisałem tak specjalnie. Obojętnie jak ta postać nie byłaby kontrowersyjna w pewnych dziedzinach, w innych za osiągnięcia (no chociażby wkład w upadek komuny) na pewno należy się jej szacunek... ale to chyba nie miejsce żeby mówić o tym więcej.
Pozdrawiam.

Beermeister

a dla mnie zakoscielny jest strasznie wkurzajacy. a z reszta wejdzcie sobie w jego profil i skometujcie mojego posta

digital8

NIE MA POWTARZAM NIE MA NIKOGO GORSZEGO OD RYSIA Z KLANU I DURNEGO JAKUBA WESOŁOWSKIEGO ON JEST B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-Y

Lily

Żałosne dzieciaki, a kto to was zmusza do oglądania aktorów, których nie "trawicie"? A skoro ktoś was terroryzuje, przymusza do tego, to działa wbrew prawu, a wtedy należy powiadomić prokuraturę i ścigać takich z urzędu. No cóż, pewnie jesteście totalnie zniewoleni, a zatem uczynię to za was. Portal będzie zmuszony do ujawnienia prokuraturze waszych danych. Nie można przecież dopuścić by ktokolwiek was zniewalał. Nawet wszechobecna mw, czy lpr.

YAYA

paulinka 69 wyjęłaś mi to ust oni są na maxa beznadziejni nie da sie ich oglądać i leszek w na wspołnej tez jest głupkowaty aaaa a najgorszy z możliwych to ta MUMIA która w Klanie przejęła rolę michała chojnickiego..!

Beermeister

Adamczyk jest cudowny...A najbardziej denerwująca kobieta to Marysia z M jak Miłośc...Jest drewnem aktorskim, to na jej widok wywracają mi się flaki!! Nie moge też patrzec na "słodką" buźkę Katie Holmes...Tagedion :]

Beermeister

Niewiem, nie bądźcie źli to moje zdanie: Mnie strasznie wkurza Kasia Cichopek.

Beermeister

Ludzie... obudźcie się!! ten mnie denerwuje... ten niewyraźnie mówi... ten krzywo chodzi... a ten ma nie fajny ryj.... a tamten nie potrafi grać..
Przejdźmy do sedna... A więc... po pierwsze jezeli nie chcecie to nie patrzcie!! Wystarczy kliknąc taki czerwony przycisk na pilocie i już!!!!!! A po drugie... skoro jesteście tacy mądrzy... to pokażcie coś sami!!!!!! Wyjdźcie ludzie na scene czy na plan i zagrajcie lepij... fajnie się komentuje zza szklanego ekranu... Pewnie mnie tez ludzie wkurzają ale nie wyżywam się na nich na forum...!!

daw5d

teraz wszystke staruszki gadją że jest świetny i podobny o papieża (ylko dlatego że grał w karolu) gdyby radcliffe zagrał pewnie też by tak gadały (ja między papiezem a piotrem nie widze żadnego podobieństwa)

Beermeister

JA TAM NIE ZNOSZĘ BUZKÓWNY! JEST PASKUDNA JAK JEJ OJCIEC! PEWNIE JEST AKTORKA TYLKO DLATEGO ŻE PIENIĄŻKI PRZESZŁY Z RĄCZKI DO RĄCZKI! W "ZEMŚCIE" DAŁA CIAŁA JAK I W WIEDŹMINIE. BLEEEE. NA SZACHOT Z NIĄ!

Beermeister

A CO DO ADAMCZYKA TOFAJNY GOŚĆ. PAMIĘTAM GO Z FRAGLESÓW : "MAMO, ZŁAPAŁEM FRAGLESA" CHŁE, CHŁE!

Beermeister

Adamczyk jest super! Ale za to nie moge zniesc:
-Piotra Cyrwusa (Rysiek z Klanu)
-Izabeli Trojanowskiej
-Kaji Paschalskiej
-Małgorzaty Foremniak
Po prostu masakra!!

solaris2

Ludzie!!! czy wy słyszycie? co wy wygadaujecie? ktoś wczwśniej napisła mądre zdanie, że jeśli komuś nir pasi oglądać jakiś aktorów to może przełączyć kanał!! tą osobę popieram!! poza tym to mi się chcę wymiotować, gdy piszecie takie bzdury. aktor musi wiele przejść żeby mógł być prawdziwym aktorem. Pan Piotr Adamczyk z pewnośćią wiele przeszedł. jest poprostu świetny!!!
A TA TELEKAMERA NAPRAWDĘ MU SIĘ NALEŻAŁA!!!!!!

eSKa_6

Ach, forum jest po to, żeby wyrazić swoją opinie na dany temat. Jak wiadomo, każdy ma swoje zdanie, więc się nie czepiajcie, jak jakaś osoba napisze, że ktogoś nie lubi, bo ten ktoś ma krzywy ryj. Wg mnie Adamczyk dostał telekamere TYLKO dlatego, że zagrał papieża. Tak się składa, że w Polsce mamy populacje wymierającą (przewaga osobników starych). Na starość człowiek staje się bardziej pobożny, słucha radia maryja i ma duuużo wolnego czasu, a żeby zabić nude kupuje kolorowe gazetki i wysyła kuponiki z głosem na "papieża".

Beermeister

1)Lista najgorszych:
-Bracia Mroczkowie (zupełne dno)
-Witolda pyrkosza (może i był dobry ale wiele lat temu, teraz gra żenująco)
-Małgorzata Kozuchowska (na początku kariery- najlepsza polska aktorka, teraz- naburmuszona snobka)
-I na koniec najgorszy: Steffan Muller (bez komentarza)
Mimo to lubie m jak milosc i czwsto go ogladam, chyba ze wzgledu na marcina bosaka, ktory gra tam najlepiej
2)Jednak najgorsze role we wszechświecie to:
-Mariusz pudzianowski ("o, pomidorowa, moja ulubiona" myślałem że się porycze ze smiechu)
-Cała ekipa big brothera w dwóch idiotycznych filmach tvn-u (boże, o co w tym wszystkim miało chodzić, amatorszczyzna)

Ptaszekc60

Ja tam lubie Adamczyka i szanuje jako aktora ale tylko tyle ..mniejsza z tym
nie znoszą Krzysztofa z "M jak Miłość" ,jak to go ktoś okreslił w tym serialu - to taka "dupa wołowa"
Nikt mnie nie zmusza do patrzenia na niego a jak juz oglądam ten serial to napewno nie ze względu na niego ale niestety nei moge go sobie wyciac!
i Rysio z Klanu też wymiata tak jak cały ten serial...oczywiście "wymiata" w negatywnym sensie

Irisen

mucha anna, ta od wojewodzkiego, cholernie wukrzajaca, mimo tego ze nie ogladam, ale gdy tylko ja widze szlag mnie trafia, a propo rysia
''Chuck Norris na obiedzie u Rysia z Klanu nie musi myć rączek. Nigdy.''
kozuchowskiej nienawidze, no iw wszystkich z tych polsatowskich seriali, to jest dopiero dno, ''samo gówno'' przerasta chyba wszystko tam wszystkich chcialoby sie spuscic w kiblu

Beermeister

Heheh, widzę, że w Polskim Narodzie jest jeszcze zdrowa tkanka, która ma własne zdanie, a nie powtarza tylko peanów za tępymi masami ku czci niektórych indywiduuów, których telewizja państwowa do spółki z tvnem wykreowała na wielkie gwiazdy polskiego ekranu - mroczkowie, kożuchowska, foremniak, paschalska, rysio i jego rodzinka addamsów (nie chodzi mi tu o tego chłopaka tylko o grażynkę i bożenkę oczywiście) - te nazwiska powtarzają się najczęściej. Co do Pyrkosza - smuci że ktoś taki musi występować w czymś takim jak m jak miłość, jednak z drugiej strony powinno cieszyć, bo facet przynajmniej może pokazywać się w telewizji, w prime timie, ileśtamrazy w tygodniu. poza tym, nadzieja narodu - nastoletnie dziewczynki, młode kobiety w ciąży czy ktośtam, kto to ogląda, dowiaduje się, kto to jest Witold Pyrkosz.

Beermeister

Też jakoś nie przepadam za Adamczykiem. Zagrał dwa duże nazwiska, na dodatek udział w tych produkcjach wspierała TVP więc w którymś momencie nie można się było od faceta opędzić. Wg mnie obydwa te filmy były mierne i nudne (choc wg TVP były to wydarzenia na skale swiatową) a Adamczyk zagrał je nijako-tako. Ponieważ jednak kręcimy rocznie kilka filmów na krzyż, ciagle z tymi samymi aktorami, więc były to wydarzenia. Kasę też zrobiły, czemu sie nie dziwię, bo spędzano na seanse całe szkoły.

U mnie 1/10 za rozdmuchanie talentu którego nawet nigdzie nie było. Choć nie mam z nim problemu. Wystarczy wyłączyć TV i włączyć dvd z jakimś prawdziwym kinem i prawdziwymi aktorami, których nasza TVP promuje nieszczegolnie.

użytkownik usunięty
Beermeister

MNIE NAJBARDZIEJ IRYTUJE CEZARY PAZURA. KRYTYCY TAK GO CHWALĄ, ŻE PONOC GRA WSPANIALE, ALE CAŁY CZAS WIDAC, ŻE PRÓBUJE SIĘ WYDURNIAC, NAWET W DRAMACIE "TATO".

Mnie irytują bracia Mroczkowie,dorzucam do tego także,Radosława Pazure,Adamczyka oceniam na plus

Beermeister

Jak możecie mówić, że jest irytujący. Cała Polska powinna Go kochać po roli Papieża. Chyba, że ktoś się skręca z zazdrości.
A film, o "młodości Lolka" jak to nazwałeś. Czyli pierwsza część Karola to majstersztyk. Potrafi wzruczyć nawet ludzi, którzy w ogóle nie płaczą. Moim zdaniem bardzo trudno jest nie lubić filmu o największym Polaku. Rozumiem, że nie chce się go oglądać dniami i nocami, ale samą treść trzeba uszanować.

Schwarzenegger_47

poleciałeś teraz z grubej rury, jeszcze nie ma w polsce tak dobrze (a raczej źle) by kochać aktora za granie papieża,
jeśli chodzi o ścisłość to irytował mnie przed rolą JP2 i po jej zagraniu, może cię zmartwię ale filmu o "największym Polaku" też nie lubie, a co gorsze ani nie skręca mnie z zazdrości na myśl o Adamczyku ani o innym aktorze.
Nawet jeśli pan Piotr zagra Jezusa, czy niepokalaną dziewicę to i tak go nie pokocham, ty nie lubisz Zakościelnego a ja Adamczyka- takie życie.

Kami122

przepraszam ale sugerowałam się nickiem i myślałam że jesteś facetem droga Agnieszko,
szkoda, że nie odwiedziłam twojego bloga przed moją pierwszą odpowiedzią na twój komentarz. Bo jeśli dla ciebie Al Pacino, Anthony Hopkins, Jack Nicholson, Robert De Niro, Marlon Brando i Borys Szyc zasługują na ocene 1 to nie mamy oczym dyskutować, powiem tylko że według mnie Adamczyk tym panom nie sięga do stóp.
ale młoda jesteś i może kiedyś jeszcze to dostrzeżesz

Beermeister

SORRY, ALE PORADZĘ CI JEDNO: WYPIJ LITR GORĄCEJ MIĘTY. TO DOBRE LEKARSTWO NA TWÓJ CHORY UKŁAD POKARMOWY .
A POTEM (A NAWET WCZEŚNIEJ!) WYŁĄCZ TELEWIZOR, ZGAŚ KOMPUTER, WYRZUĆ TELEFON KOMÓRKOWY, SPAL GAZETY, ZDJĘCIA I ZASŁOŃ OKNA CZARNYMI FIRANKAMI.

TY NIE BĘDZIESZ NIKOGO WIDZIEĆ I NIKT NIE BĘDZIE WIDZIEC CIEBIE.

OD RAZU WSZYSTKIM NAM BĘDZIE LŻEJ.

PS. POZDRAWIAM PANA PIOTRA I WSZYSTKICH, KTÓRZY SZANUJĄ JEGO PRACĘ. A TAK NA MARGONESIE, JA TEŻ LUBIĘ ALA PACINO.

Beermeister

A CO DO BRACI MROCZKÓW....

RESZTA NIECH POZOSTANIE TYLKO MILCZENIEM.

ZEJDŹMY Z POLSKICH I ZAGRANICZNYCH AKTORÓW, BO IM BĘDZIE DUSZNO!
WEŹMY SIĘ SAMI ZA JAKĄŚ ROBOTĘ (NAWET ZA AKTORSTWO), TYLKO NIE BIERZMY SERIO 800,00 ZŁOTYCH ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH.

WOLĘ OGLĄDAĆ "M JAK MROCZKI" NIŻ WIADOMOŚCI, FAKTY, WYDARZENIA I PANORAMĘ.

TO PRZEZE MNIE PRZENIEŚLI JĄ O PÓŁ GODZINY DALEJ, ŻEBYM MÓGŁ SPOKOJNIE ZASNĄĆ. HEHE. BEZ LEPP-KOSZMARÓW O GIERTYCHU I INNYCH POLSKICH BLIŹNIAKACH!

Beermeister

A CO DO BRACI MROCZKÓW....

RESZTA NIECH POZOSTANIE TYLKO MILCZENIEM.

ZEJDŹMY Z POLSKICH I ZAGRANICZNYCH AKTORÓW, BO IM BĘDZIE DUSZNO!
WEŹMY SIĘ SAMI ZA JAKĄŚ ROBOTĘ (NAWET ZA AKTORSTWO), TYLKO NIE BIERZMY SERIO 800,00 ZŁOTYCH ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH.

WOLĘ OGLĄDAĆ "M JAK MROCZKI" NIŻ WIADOMOŚCI, FAKTY, WYDARZENIA I PANORAMĘ.

TO PRZEZE MNIE PRZENIEŚLI JĄ O PÓŁ GODZINY DALEJ, ŻEBYM MÓGŁ SPOKOJNIE ZASNĄĆ. HEHE. BEZ LEPP-KOSZMARÓW O GIERTYCHU I INNYCH POLSKICH BLIŹNIAKACH!

Beermeister

A CO DO BRACI MROCZKÓW....

RESZTA NIECH POZOSTANIE TYLKO MILCZENIEM.

ZEJDŹMY Z POLSKICH I ZAGRANICZNYCH AKTORÓW, BO IM BĘDZIE DUSZNO!
WEŹMY SIĘ SAMI ZA JAKĄŚ ROBOTĘ (NAWET ZA AKTORSTWO), TYLKO NIE BIERZMY SERIO 800,00 ZŁOTYCH ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH.

WOLĘ OGLĄDAĆ "M JAK MROCZKI" NIŻ WIADOMOŚCI, FAKTY, WYDARZENIA I PANORAMĘ.

TO PRZEZE MNIE PRZENIEŚLI JĄ O PÓŁ GODZINY DALEJ, ŻEBYM MÓGŁ SPOKOJNIE ZASNĄĆ. HEHE. BEZ LEPP-KOSZMARÓW O GIERTYCHU I INNYCH POLSKICH BLIŹNIAKACH!

Beermeister

A CO DO BRACI MROCZKÓW....

RESZTA NIECH POZOSTANIE TYLKO MILCZENIEM.

ZEJDŹMY Z POLSKICH I ZAGRANICZNYCH AKTORÓW, BO IM BĘDZIE DUSZNO!
WEŹMY SIĘ SAMI ZA JAKĄŚ ROBOTĘ (NAWET ZA AKTORSTWO), TYLKO NIE BIERZMY SERIO 800,00 ZŁOTYCH ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH.

WOLĘ OGLĄDAĆ "M JAK MROCZKI" NIŻ WIADOMOŚCI, FAKTY, WYDARZENIA I PANORAMĘ.

TO PRZEZE MNIE PRZENIEŚLI JĄ O PÓŁ GODZINY DALEJ, ŻEBYM MÓGŁ SPOKOJNIE ZASNĄĆ. HEHE. BEZ LEPP-KOSZMARÓW O GIERTYCHU I INNYCH POLSKICH BLIŹNIAKACH!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones