Piotr Skiba

7,8
842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Skiba

a w kinie - niezauważalny. Znak szczególny: brak charyzmy.

Drogi chodz tak naprawde nie wiem czy powinnam tak sie zwracać do osoby , która wykazuje bardzo duże braki wrażliwości na sztuke oraz docenienia wielkiego talentu jakim bezwątpliwie jest pan Piotr Skiba.
Gdyby pan Skiba miał brak charyzmy jak pan twierdzi nie brałby udziału w przedstawieniach Krystiana Lupy (najlepszego rezysera RP obojga narodów) patrz nagroda litewska.
#hatersgonnahate
Kocham Piotra Skibe <3

użytkownik usunięty
robson88_filmaniak

Ależ kochaj. Znam niemal całą twórczość teatralną Skiby / Lupy. Skiba był przez całe lata "świetnie zapowiadającym się aktorem", dzisiaj w każdym spektaklu usiłuje być równocześnie Ianem McKellenem i Marią Callas. W moim przekonaniu nie jest to charyzma, tylko tandetny kabotyński popis. Obawiam się jednak, że jako entuzjasta Córek dancingu możesz tego nie zrozumieć. A jeśli chodzi o nagrody, cóż, w Polsce i poza nią raz po raz nagradza się różnych pseudotwórców.

specjalnie dla Kingi Preis obejrzalam ten film. Nie dla Piotra Skiby
Jakim prawem wogole jestem krytykowana za to co ogladam, moj profil psychologiczny bedze teraz przedstawiony przez Ciebie? Moze zaczne oceniac Ciebie przez pryzmat twoich filmwebowych "znajomych" bo to by bylo bardziej ciekawsze
Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii.
Ciekawi mnie ile razy taka osoby jak Ty byla w teatrze i zrozumiala przekaz sztuki.
Pseudoczlowiekiem mozesz byc ty i twoj mierny gust

Jestes zgloszony do administracji

użytkownik usunięty
robson88_filmaniak

Nikt nie krytykuje Cię za to, co oglądasz. "Taka osoba jak ja" była w teatrze dziesiątki, nawet setki razy. "Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii" - zgadzam się, dlatego też ją wyraziłem. Prosiłbym, abyś nie obrażała mnie i nie pokrzykiwała o moim "miernym guście", aczkolwiek wątpię, byś znała / umiała docenić twórczość Wildera, Lyncha, Hitchcocka, czy też Felliniego.
I zamiast wylewać złości, obejrzyj coś wartościowego.

Dziekuje wujku dobra rada.
To dlatego bo Lupa Cie odrzucil . Trudno life goes on .

*Koniec tematu*

użytkownik usunięty
robson88_filmaniak

Komentarz o Lupie wskazuje, że jesteś niespełna rozumu. No cóż, zdarzają się tu i takie przypadki.

______/\_______

użytkownik usunięty
robson88_filmaniak

Uważaj, za takie zachowanie można stracić konto, wyrafinowana koneserko sztuki.

tak sie boje ze az nie zasne znawco kinematografii

użytkownik usunięty
robson88_filmaniak

Słusznie.

Jak to mowia "nie tykaj g***a to nie bedzie smierdzialo"
Mozesz teraz sobie domawiac swoich madrosci ile chcesz. Albo idz obejrzyj zakochana Jane bo to obrazuje Twoja psychike.
Nie jestesmy na ty wiesz nie pisz do mnie z malych liter niespelniony artysto.
Jesli usuna mi konto na filmwebie to nie zaplacze sie jak ty- mala dziewczynka ktorej zabrano laleczke . Idz poplywaj sobie i zapraszam na wycinke

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones