Przemysław Wojcieszek

5,5
94 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Przemysław Wojcieszek

przeczytałem wywiad z tym panem w "Filmie",same wulgaryzmy,obrażanie ludzi,prosto z szamba i na koniec cały dramat tego kogoś ==nie mogę zle mówic o Janie Pawle bo nikt mi tego nie wystawi i o pedofilii nie moge w Kościele bo tez mi nie pokaza,żenada,że ja marnowałem czas i oglądałem jego filmy

klcw57

Racja, ten człowiek to coś strasznego. Ten wywiad to porażka zupełna i w ogóle świadczy o nim "jak najlepiej" . Przekonany o własnej wielkości, uważa, że jest jedynym reżyserem tego kraju, który mówi prawdę. Daję mu 1/10 za całokształt i bez oglądania. Poza tym ten jego film też obrywa od każdego krytyka więc dziełem nie jest.

klcw57

Ma rację, że mu nie wystawią, poprawność polityczna po polsku.

klcw57

To ciekawe, bo nawet gdybym był obojętny religijnie, wiedziałbym, że temat tej kosmicznie wyolbrzymionej pedofilii w Kościele katolickim to po prostu musztarda po obiedzie, motłoch już się tym tematem znudził tak jak mamą Madzi. Kościół jest przez II Sobór słaby i byle gnidy jeżdżą po nim jak po burej suce by się przypodobać amerykańskim lewackim Żydom z Hollywoodu. I co ten "artysta" chce jeszcze o pedofilii wśród księży pokazywać? A może chce penisiki wieszać na krzyżu jak inna "artystka"? Niech nakręci coś o żydowskim pedofilu Danielu Cohn-Bendicie z salonów komunizującej Europy Zachodniej. Poemocjonujemy się razem. Albo może coś o Koniuchach?
Na pochyłe drzewo to byle zasraniec skoczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones